Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pytanie jak w temacie. Szukam słuchawek do 190 zł, nausznych. Muzyki słucham na mp4, dokładniej Sony NWZ-E474. Słucham głównie rocka  chociaż reagge też czasem się zdarza http://forum.mp3store.pl/public/style_emoticons/default/smile.png Zależy mi na wygodzie długiego słuchania, wyciszeniu hałasów z zewnątrz i dobrej jakosci dźwięku. Co polecacie? Pytanie numer dwa - póki co sugerowałem się opiniami z internetu i sporo osób polecało mi trzy modele:

- Superlux HD 681 EVO BK

- Skullcandy Hesh 2.0 bo podobno bije na głowę swoich poprzedników i ma swietny d-sign stylizowany na barwy klubów sportowych czy klimatów muzycznych.

- Creative Labs Aurvana Live

Za opinie o tych modelach byłbym bardzo wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Superlux HD 681 EVO BK mam od jakiegoś czasu, ciepło-ciemne, dużo jest recenzji w sieci, warto na starcie wymienić pady na welurowe (dlatego kup koniecznie wersję EVOII - są tam pady skóropodobne + welury). Moim zdaniem zyskuje dźwięk, a z pewnością pozytywnie taka wymiana odbija się na wygodzie. EVOII to - szczególnie obecnie - świetny stosunek cena/jakość. Nie radzę parować tego źródła z czymś ciepłym (zgrywałem te słuchy z Xonarem DG i Audiotrakiem Prodigy HD2). To konstrukcja półotwarta, największą izolację teoretycznie powinieneś uzyskać w słuchawkach zamkniętych. Jeśli bas i ciemna strona mocy brzmienia nie jest dla Ciebie priorytetem - lepsze będą Superlux HD661. Zrównoważone brzmienie również na półotwartych: Takstar HI2050, 

 

Creative Aurvana Live też ciepłe, ale tyle basu, ile ma EVOII nie mają (ale to już konstrukcja zamknięta). To trochę inne brzmienie - najlepiej przejechać się gdzieś i posłuchać CAL! na mieście (widzę je w sklepach czasami). Alternatywą dla CAL! mogą być: Takstar HD2000, jasne i zamknięte Superlux HD669, ciepłe Brainwavz HM3. 

 

Cóż jeszcze mogę Ci polecić, poczytaj jeszcze o: Superlux HD330 i zastanów się, na czym najbardziej w brzmieniu Ci zależy, co najbardziej sobie cenisz w słuchawkach - wówczas łatwiej będzie coś wybrać, bo do ok. 200 zł sporo jest ciekawych modeli do wyboru. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...