Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Potrzebna pomoc w wyborze słuchawek

muzyka słuchawki wygoda dźwięk jakość cena mp4 rock

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 szafiks

szafiks
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 20:59

Pytanie jak w temacie. Szukam słuchawek do 190 zł, nausznych. Muzyki słucham na mp4, dokładniej Sony NWZ-E474. Słucham głównie rocka  chociaż reagge też czasem się zdarza smile.png Zależy mi na wygodzie długiego słuchania, wyciszeniu hałasów z zewnątrz i dobrej jakosci dźwięku. Co polecacie? Pytanie numer dwa - póki co sugerowałem się opiniami z internetu i sporo osób polecało mi trzy modele:

- Superlux HD 681 EVO BK

- Skullcandy Hesh 2.0 bo podobno bije na głowę swoich poprzedników i ma swietny d-sign stylizowany na barwy klubów sportowych czy klimatów muzycznych.

- Creative Labs Aurvana Live

Za opinie o tych modelach byłbym bardzo wdzięczny.

• 0

#2 gramofon23

gramofon23
  • Amator

• 63 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 08:54

Superlux HD 681 EVO BK mam od jakiegoś czasu, ciepło-ciemne, dużo jest recenzji w sieci, warto na starcie wymienić pady na welurowe (dlatego kup koniecznie wersję EVOII - są tam pady skóropodobne + welury). Moim zdaniem zyskuje dźwięk, a z pewnością pozytywnie taka wymiana odbija się na wygodzie. EVOII to - szczególnie obecnie - świetny stosunek cena/jakość. Nie radzę parować tego źródła z czymś ciepłym (zgrywałem te słuchy z Xonarem DG i Audiotrakiem Prodigy HD2). To konstrukcja półotwarta, największą izolację teoretycznie powinieneś uzyskać w słuchawkach zamkniętych. Jeśli bas i ciemna strona mocy brzmienia nie jest dla Ciebie priorytetem - lepsze będą Superlux HD661. Zrównoważone brzmienie również na półotwartych: Takstar HI2050, 

Creative Aurvana Live też ciepłe, ale tyle basu, ile ma EVOII nie mają (ale to już konstrukcja zamknięta). To trochę inne brzmienie - najlepiej przejechać się gdzieś i posłuchać CAL! na mieście (widzę je w sklepach czasami). Alternatywą dla CAL! mogą być: Takstar HD2000, jasne i zamknięte Superlux HD669, ciepłe Brainwavz HM3. 

Cóż jeszcze mogę Ci polecić, poczytaj jeszcze o: Superlux HD330 i zastanów się, na czym najbardziej w brzmieniu Ci zależy, co najbardziej sobie cenisz w słuchawkach - wówczas łatwiej będzie coś wybrać, bo do ok. 200 zł sporo jest ciekawych modeli do wyboru. 

• 0

Słuchawki: HD201, HD681EVO (MKII), DT990; Głośniki: MC-MSF15; Źródło: Xonar DG, Audiotrak Prodigy (+LM4562NA); Gitarowa miłość: Jolana Galaxis, Jolana Tornado ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: muzyka, słuchawki, wygoda, dźwięk, jakość, cena, mp4, rock

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych