Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Mam aktualnie do wyboru następujące smartfony (różnica w cenach nie jest bardzo istotna):

Ewentualnie (aczkolwiek mniej chętnie):

  • Microsoft Lumia 535

Muszę zaznaczyć, że dotychczas użytkowałem głownie modele Samsunga i choć prędkość ich interfejsu nie powala (mówiąc łagodnie), to przyzwyczaiłem się do nich dość bardzo. Z drugiej strony, E4g od Sony wydaje się być najlepszym z modeli powyżej...

 

Bardzo chętnie usłyszałbym opinię albo dwie n.t. tych opcji. Z góry dziękuję!

 

 

EDIT: (wrzucam tutaj mojego najnowszego posta dla łatwiejszego oglądu)

 

Doszły mi jeszcze opcje telefonów (z nieco wyżej - tzn średniej - półki):

No i najdroższa opcja na jaką (być może) mogę sobie pozwolić...

Z powyższych HONOR 4X wygląda najatrakcyjniej - 8-core CPU, 2GB RAM, tylko ten nieco leciwy 4.4.2 Android na pokładzie (choć ponoć ma być upgrade do 5.0), no i zupełnie dla mnie nieistotna funkcja Dual-SIM... Cenowo za to jest całkiem atrakcyjny.

 

Jeśli zaś chodzi o Xperia M4 to wygląda bardzo solidnie na papierze, ale nie mam pojęcia jak z jakością wyświetlacza, baterii, itp...

 

Tak szczerze to mam nadzieję, że ktoś obeznany z którymkolwiek z tych modeli dorzuci swoje komentarze!

 

Z góry - wielkie dzięki!

Edytowane przez VonT01
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi!

 

Doszły mi jeszcze opcje telefonów (z nieco wyżej - tzn. średniej - półki):

No i najdroższa opcja na jaką (być może) mogę sobie pozwolić...

Z powyższych HONOR 4X wygląda najatrakcyjniej - 8-core CPU, 2GB RAM, tylko ten nieco leciwy 4.4.2 Android na pokładzie (choć ponoć ma być upgrade do 5.0), no i zupełnie dla mnie nieistotna funkcja Dual-SIM... Cenowo za to jest całkiem atrakcyjny.

 

Jeśli zaś chodzi o Xperia M4 to wygląda bardzo solidnie na papierze, ale nie mam pojęcia jak z jakością wyświetlacza, baterii, itp...

 

Tak szczerze to mam nadzieję, że ktoś obeznany z którymkolwiek z tych modeli dorzuci swoje komentarze!

 

Z góry - wielkie dzięki!

Edytowane przez VonT01
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...