Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Przejdę od razu do rzeczy: planuję upgrade grafiki z AMD HD7850 do GF GTX 970. W chwili obecnej posiadam zasilacz OCZ CoreXstream 500W i procesor AMD FX 6300. Czy ten zasilacz wystarczy do napędzenia tych podzespołów, czy rozsądniej byłoby kupić coś nowego?

Od razu zapytam: jeżeli konieczna będzie zmiana PSU to co polecacie w zakresie powiedzmy 250-300 złotych?

Link to post
Share on other sites

Czytam i czytam to, co napisałem i nie widzę, żebym pytał czy jest sens łączenia FX6300 i GTX970. Pytanie było, czy zasilacz da radę. Poza tym z moją głową wszystko ok. Proca zmienie później, a póki co, nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że większy wzrost wydajności w grach osiągne przez zmianę grafy a nie proca...

Link to post
Share on other sites

Czytam i czytam to, co napisałem i nie widzę, żebym pytał czy jest sens łączenia FX6300 i GTX970. Pytanie było, czy zasilacz da radę. Poza tym z moją głową wszystko ok. Proca zmienie później, a póki co, nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że większy wzrost wydajności w grach osiągne przez zmianę grafy a nie proca...

Nie na twoim procu wzrostu zbytniego nie będzie, temat wałkowany na forum wiele razy, kupisz 970 do czasu wymiany procesora najlepiej na i5 nic zbytnio nie zyskasz poza mniejszym zużyciem prądu. Wydajność w grach nie podskoczy ci o 50 fps tylko o 5.

Link to post
Share on other sites

Skoro FX 6300 poradził sobie z TITAN X,poradzi sobie z GTX 970:)

I5 4460 też nie potrafi wykorzystać w 100% GTX 960 w GTA V

W ogóle trochę się uśmiałem oglądając ten film:) To jest wydajność procesora za 800pln? :o

W komentarzach jest napisane że w Brazylii I5 4460 jest 200% droższy od FX 6300

Wie INTEL jak zarabiać:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...