Skocz do zawartości

Recommended Posts

W takim przedziale cenowym to nie wiem czy nie lepiej z telefonu słuchać ;/ A tak na serio dużo zależy od jakości nagrań, dobrze jak były by w FLACu, albo innym bezstratnym formacie. Szukaj używek od iRivera(t10), Cowona(e2), Apple(shuffle).

 

EDIT: Jakie masz słuchawki?

EDIT2: Poszukałem i proponuję coś takiego, powinieneś być zadowolony jeśli nie masz fajnych słuchawek, a te w swojej klasie są super, od razu masz Cowona: http://allegro.pl/cowon-e2-2gb-sluchawk ... 40440.html ;)

Link to post
Share on other sites

Dzięki,Słuchawki to w swoim zakresie prawdopodobnie Razer Moray,

A co powiedzie na VEDIA A10 ?? Wiem że w tej cenie nic porządnego nie dostane ale na pewno będzie lepsza jakość muzyki na takim mp3 niż z telefonu.

 

Teraz tak sobie poczytałem o tym Volcie i opinie o nim są podzielone ;)

Wady to słaby jakości plastik,wycierające się elementy,"zawieszanie się przycisków głośności,zawiechy oraz beznadziejny eq

 

edit:Dzięki Arved ale wolałbym coś nowego,wiem że nic w tej cenie nie dostane ale co nowe to nowe :D

Link to post
Share on other sites

Cowon E2

Philips ariaz

iRiver Clix

iRiver S10

 

Nic więcej co dobrze gra nie widzę :D Możecie się czepiać że ariaz to "philips" i tylko lodówki robi dobre :) ale nie nowa wersja ( v2 ) jest idealna, dobrze gra i ma to co potrzeba. A ty kup co chcesz pentagram to najgorsze ścierwo jakie mógłbyś wybrać ;) Do muzyki w cenie 200 zł to tylko to co ci podałem :) Vedia miała tylko jeden dobry odtwarzacz ( seria Vedia Muzzio MonsterHD nooo i T8 jako tako ) a reszta była produkowana na słabym chipie. Jeżeli mały i do muzyki to oglądaj się za iriverkami i iaudio ( to drugie już droższe ) ipod dobry jest ale dla kolekcjonerów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...