Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Staż w dziale IT - ile można zarobić?

it zarobki staż

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bizmut

bizmut
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 06 lipiec 2015 - 21:26

Witam, jako świeży upieczony absolwent Technikum Informatycznego w czasie oczekiwania na studia postanowiłem podjąć staż w zawodzie. Wysłałem kilka CV i po tygodniu dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do firmy zajmującej się nieruchomościami (w charakterze "Stażysty w dziale IT"). Jak to na rozmowach kwalifikacyjnych zwykle bywa będzie trzeba omówić kwestię zarobków - toteż za wczasu zwracam się do was, drodzy forumowicze, o pomoc by wiedzieć od jakiej kwoty mogę rozpoczynać rozmowę?

Posiadam certyfikat potwierdzający znajomość pakietu MS office (ECDL), oraz odbyłem już 2 staże - obydwa 180 godzinne. Pierwszy ze stażu odbyłem jako pomocnik w  dziale IT, drugi zaś jako pracownik obsługi klienta (w naszej pięknej stolicy).

Staż odbywać ma się w Suwałkach a firma jest dosyć spora - nazwijmy ją ogólnopolską.

Z góry dziękuje wszystkim osobom które udzielą się w temacie, Pozdrawiam.

• 0

#2 orbik

orbik
  • Nałogowiec

• 1571 postów
  • GG:6470978
  • Miejscowość:Kraków
  • 3DMark 06:-1

Napisano 07 lipiec 2015 - 11:34

Różnie to bywa, u mnie w korporacji(150 tys pracowników) staże płatne na 1 roku studiów zaczynaly się od 1300zł na rękę za pełen etat. U kolegi w innej korporacji 800zł na rękę.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: it, zarobki, staż

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych