Skocz do zawartości

Angielska wersja benchmarka


Recommended Posts

Witam!

Lubie ten serwis i cały czas będę go przeglądał, jednak chętnie bym poczytał coś w języku angielskim (praktyki nigdy za wiele).

 

Przeglądałem wiele stron i zawsze coś mi nie pasowało.

Ktoś mi poleci jakąś stronę angielską jak najbardziej zbliżoną do benchmarka?

Link to post
Share on other sites

Google chrome, PPM -> przetłumacz na angielski :P

 

A poważnie też sprawdzam źródła artykułów i tam szukam nowinek (często są dużo wcześniej niż na polskich odpowiednikach) np  Notebookitalia i niektóre z tych podanych przez cocaine01.

Link to post
Share on other sites

 

 

Z początku nie za bardzo wiedziałem o co chodzi, ale teraz widzę, że trzeba się przyzwyczaić do pretensjonalnego tonu naszych redaktorów. Chciałem tylko pomóc autorowi lekką sugestią, gdzie może szukać materiałów o interesującej go tematyce

 

Mam inne zdanie na ten temat, ale nie potrafię Ci tego udowodnić, bo nie "zajrzę" do Twoich myśli (przynajmniej nie teraz 8-)). Sam doskonale wiesz czy mam rację czy też nie i chyba nie ma sensu się nad tym rozwodzić.

 

Jeżeli jednak rzeczywiście nie miałeś nic takiego na myśli, to sory - rzeczywiście mogłem coś, jak to ładnie ująłeś, nadinterpretować i zareagować atakiem. Choć swoją drogą, Twój post również mogę zakwalifikować jako atak czerwonego na pomarańczowego :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Ja bym to nazwał konsekwencją wysuwania zbyt daleko idących domniemań. Wiesz, takie "uderz w stół...". Skoro wydało się, że Tobie na myśli "przepisywane/przetłumaczone słowo w słowo" to postanowiłem zbadać czy coś faktycznie jest na rzeczy. No i widać co się okazało. Także, jeśli już, to nie atak czerwonego na pomarańczowego, tylko pomarańczowy sam się wkopał nadinterpretując coś niezwiązanego ;)

 

A co mi chcesz udowodnić poprzez czytanie w myślach (zlękłem się w tym miejscu!) to już nie wiem, bo chcąc nie chcąc wyszło na to, że mam pełną słuszność nawet w tym o co mnie oskarżasz. A tutaj broń boże nie chciałem autorowi umniejszyć, ani go piętnować. Przebrnąłem przez pierwsze kilka ostatnich newsów na chybił-trafił. Wniosek uzewnętrzniłem, a jego odbiór i refleksję (nad tym co i w jaki sposób ktoś pisze/tłumaczy) zostawiam wam samym. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...