Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

proszę o pomoc w wybraniu telefonu w przedziale 600-800zł. Przede wszystkim (!!!) zależy mi na sprawnym i szybkim działaniu. Nie mogę już wytrzymać z moim Samsungiem ,który na otworzenie wiadomości potrzebuje 20 sekund, o internecie (z którego chciałbym w końcu zacząć po ludzku korzystać na nowym aparacie) nie ma mowy. Pewnie jest również to kwestia kolejnych aktualizacji dobijających,a nie poprawiających (w moim odczuciu),bo aplikacji/innych danych na telefonie za dużo nie mam, lecz wierzę ,że są telefony ,które mimo aktualizacji sobie radzą. Kolejna rzecz to android ze względu na niektóre potrzebne mi aplikacje chodzące chyba tylko na tym. Warto by było żeby telefon miał niezły aparat - głównie chodzi mi o zdjęcia stron w książce czy jakiegoś widoku od czasu do czasu. Telefonu używam również do słuchania muzyki,jednak tu również wymagań dużych nie mam, 

Jeśli chodzi o rozmiary to wolę mniejsze telefony ,które można bez problemu schować do kieszeni.

Design/wygląd - właściwie obojętne,jeśli spełni powyższe (zwłaszcza pierwsze) wymagania.

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o płynność działania to Motorola Moto G 2 generacji się sprawdzi. Czysty android robi swoje. Do tego całkiem niezły aparat. Ze zdjęciami tekstu sobie poradzi bez problemu

Z używanych to widywałem już Nexusa 5 w idealnym stanie ueszcze na gwarancji za 800. Jak sie dobrze zapoluje to się znajdzie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czytałem różne opinie o Moto G2 ,ale napewno postaram się za tym rozejrzeć. 

Dość sceptycznie podchodzę do używek ,ale z moim budżetem chyba nie ma innej rady.

Dziękuję za odpowidzi (gdyby ktoś chciał jeszcze dodać swoje zdanie to chętnie przeczytam).

Link to post
Share on other sites

Poszukałem trochę na necie i pojawia się pytanie. Jak się ma moto g(1) do drugiej generacji tego modelu ,biorąc pod uwagę kwestie ,na których mi zależy (podzespoły niby te same, aparat podejrzewam podobny)  ?

Pewnym minusem jest brak opcji LTE w moto G 2 ,która jest chyba w lg g3s.

Edytowane przez Doc71
Link to post
Share on other sites

Nówka Moto G2 albo uzywane LG G2 będą najlepszym rozwiązaniem. Mogę jeszcze polecić myPhone Infinity3G/LTE, bo mieści się w przedziale, świetnie wygląda i dobrze się użytkuje, ale nie wiem czy skorzystasz z tej porady :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam mały problem dotyczący modeli(?) LG G2. Na allegro po wpisaniu LG G2 wyskakują telefony w różnych cenach i z różnymi oznaczeniami (F320, D802 czy LS980) http://allegro.pl/telefony-komorkowe-165?order=m&p=2&string=lg+g2&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v1-ele-1-2-0629

Ktoś może wyjaśnić mi czym to się różni ,bo różnice w cenie są dość zaskakujące.

Link to post
Share on other sites

No 1000zł to moze być niestety dla mnie za dużo. Postaram się poszukać tych w granicach 800 choć jak pisałem jestem dość sceptycznie do używek nastawiony ,bo za mało się na tym znam.

Jak do LG G2 ma się model LG G4c ? G4c jak widzę da się dostać do 800zł 

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za dobre zobrazowanie sytuacji :)

Dziwne to ,że telefon sprzed 2 (?) lat bije na głowę telefon wydany nie tak dawno (nawet biorąc pod uwagę ,że 'c' to wersja teoretycznie słabsza). Jak to wygląda z akutalizacjami androida itp? Telefon starszej generacji nie zostanie w końcu 'zapomniany' ?

Link to post
Share on other sites

Porównujesz byłego flagowca który jest jednym z najlepszych powstałych kiedykolwiek urządzeń na androidzie tak jak to było z S2 do średniaka. Popatrz chociażby na ich podzespoły.

Jest już wiekowy ale android 5.1 jest w drodze :) mam nadzieje że M też dostanie choć może ze sporym poślizgiem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po 1 to wersja 32gb nie ma gwarancji producenta w Polsce. Ten ma conajwyżej serwisową to tak jakby jej nie było

Po 2 w tej cenie z 1 linku nowego G2 nie kupisz z gwarancją producenta. To mają jakieś sprowadzane i pewno refubrished

W tej cenie to używane w idealnym stanie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...