Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3800-4000
  • Których części potrzebujesz?: buda
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? chciałbym ale nie wiem jak
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:1440x900
  • Specjalne wymagania: - 
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Napęd i dysk 1200gb
  • Własna propozycja zestawu:Obudowa: zalman z3 plus ( nie wiem czy nie za mala jak tak to napiszcie )

    Procesor: intel core i5 4690k

    Karta graficzna : giagbyte gtx 970 ( niestety nie wiem czym się różni g1 gaming od zwykłej OC ) zastanawiam się też nad asusem ( napiszcie co lepsze)

    Zasilacz: silentiumpc vero l1 500w.( nie wiem czy wystarczający, jak cos to mam jeszcze ze starego kompa 430 w )

    Chłodzenie procesora: silentiumpc fera 2 He 1224

    Ram: i tutaj nie mam pojęcia jaki. 8 gb to na pewno ( możecie doradzić jaki )

    Ssd: goodram c100 120 gb

    dysk twardy : ze starego kompa mam 1200 gb

    Płyta głowna: asrock fatal1ty z97x killer albo asus z97 pro gamer 

    Jeśli coś nie będzie pasować albo z na cię lepsze możliwości konfiguracji to piszcie. Oceńcie czy zestaw dobrze dobrany ( sam dobieralem więc nie wiem )

  • nie jestem pewien co do tej karty. Jaki gtx 970 najlepszy? i jaka płyta główna? zmieści się wszystko do tej obudowy?
Link to post
Share on other sites

http://forum.benchmark.pl/topic/181296-komputer-4000z%C5%82-4200z%C5%82-wied%C5%BAmin-3-csgo/?do=findComment&comment=1884933

 

Przy czym zmień chłodzenie na SilentiumPC Grandis XE1236 oraz obudowę na Zalman R1 black USB3.0 (b/z) żeby zmieścić się w zakładanym budżecie. Jeżeli za drogo, to można poszukać oszczędności na GPU albo zrezygnować na start z chłodzenia pod OC. 


 

 

aką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:1440x900

 

Planujesz zmianę ?

 

 

 

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Napęd i dysk 1200gb

 

Ah ... wywalisz z zestawu wyżej HDD oraz DVDRW i będzie akurat pod 4000 zł. Ewentualnie pod 3800 schodzisz za pomocą R1 oraz SPC Grandis.  

 

Pod Twój monitor, zestaw taki to totalny overkill. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://forum.benchmark.pl/topic/181296-komputer-4000zł-4200zł-wiedźmin-3-csgo/#entry1884933

 

Przy czym zmień chłodzenie na SilentiumPC Grandis XE1236 oraz obudowę na Zalman R1 black USB3.0 (b/z) żeby zmieścić się w zakładanym budżecie. Jeżeli za drogo, to można poszukać oszczędności na GPU albo zrezygnować na start z chłodzenia pod OC. 

 

 

Planujesz zmianę ?

 

Monitora narazie nie chciałem zmieniać . Potrzebne by to było? A karta graficzna może być z gigabyte czy raczej z Asusa . Płyta główna Asus czy asrock ?

 

Ah ... wywalisz z zestawu wyżej HDD oraz DVDRW i będzie akurat pod 4000 zł. Ewentualnie pod 3800 schodzisz za pomocą R1 oraz SPC Grandis.  

 

Pod Twój monitor, zestaw taki to totalny overkill.

 

Link to post
Share on other sites

Warto wykorzystać tak wydajny sprzęt w wyższych rozdzielczościach. 

 

Nie ma potrzeby grzebania przy płycie oraz przy GPU. MSI 100ME to udana konstrukcja w bdb cenie. Gigabyte Z87 jest cholernie mocną płytą tyle, że na Z87  ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...