Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Przyszła pora na zmianę mojego Nexusa 4. Potrzebuję telefonu na studia. Chciałbym smartphone z aparatem, który będzie robił bardzo dobre zdjęcia, w miarę grał na słuchawkach, z Androidem, ekranem jasnym i większym jak 5", a także dobrym wsparciem( przy flagowcach powinna być to norma więc to tak na boku ), Najbardziej do mnie trafia LG G4. Bawiłem się nim w sklepie i powiem, że śmiga bardzo ładnie, zdjęcia super, a skórzana obudowa bardzo mi się spodobała. Nie chcę nic od Sony i HTC (M9 odpada przez S810). Co myślicie o tym LG? Może wybrać coś innego, np S6? Budżet do 2200zł.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez dudek079
Link to post
Share on other sites

Co prawda technicznie G4 nawet nie leżał obok S6, jest to jednak przyzwoity flagowiec i do "studenckiego życia" szybko przywyknie. Bardzo dobry aparat, przyzwoite wyjście audio, dobry wyświetlacz.

 

 

P.S.

Osobiście wybrałbym S6, gdyż jest zwyczajnie dużo lepszy (14nm, UFS 2.0, Wolfson, DDR4), ale prawda jest taka, że i z tego telefonu będziesz zadowolony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

bierz s6 mam go i polecam jest super mam sporo filmików 2min trochę muzyki zdj notatki z 32gb wolnego mam nieco ponad 19gb Telefon śmiga jak szalony fotki pyka najlepsze jakie może pykać na dzień dzisiejszy smartfon (wraz z lg g4) niejedna lustrzanka może się skryć polecam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na początku byłem za S6, ale problemy z przyciskiem pod ekranem, padające piksele w kamerze przedniej, knox, a przez to utrudniony root(muszę go mieć) i niewymienialna bateria (mógłbym przeboleć gdyby nie reszta) trochę mnie zniechęcają. G4 odpowiada mi najbardziej i wybieram ten telefon. Nawet wyższa wydajność S6 do mnie nie przemawia, ponieważ nie patrzę na cyferki w benchmarkach, a to jak sprzęt śmiga. G4 nie mogę nic zarzuci, inni też piszą że działa bardzo dobrze.

 

Dzięki za pomoc, wybieram LG G4.

 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez dudek079
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...