Skocz do zawartości

MSI R9 390 Gaming OC - drivers, performance


Recommended Posts

Mój sprzęt

GPU - MSI R9 390 Gaming

CPU - i5 750

RAM 8 GB (1334 ogranicza płyta)

Be quite ! L8 600W

Windows 7 64 Ultimate

 

Wydajność w grach:

 

The Witcher 3 (1080 p, Uber, Hairworks off) od 35 do 57 fps.

 

Czy taka wydajność w tej grze jest odpowiednia na tym sprzęcie?

Skąd pobrać najnowsze sterowniki od AMD?

Jak sprawdzić, którą wersję sterowników AMD posiadam?

Edytowane przez czteroreki
Link to post
Share on other sites

 1  Tu  masz najnowsze stery pod  AMD Radeon 300 series

 

http://www.guru3d.com/files-details/amd-catalyst-15-15-download.html

 

  2   Wchodzisz w Catalyst Control Center zakładka oprogramowanie i tam masz catalyst  version 

 

(https://www.google.pl/search?q=catalyst+control+center&espv=2&biw=1280&bih=866&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Q3OSVeeoC8yrsAGb7YDwDQ&ved=0CAYQ_AUoAQ&dpr=1#imgrc=QypSRDQfRyVjVM%3A )

Edytowane przez m2434
Link to post
Share on other sites

Do takiej karty przydał by sie zdecydowanie wydajniejszy procesor np core i 5 4690k  najlepiej podkręcony , nie miał byś  tak drastycznych spadów fps i karta rozwinęła by skrzydła , jak na twój sprzęt  myślę że ilośc klatek w  tej grze jest jak najbardziej w porządku [ spróbuj tego procka podkręcić chociaż na te 3.8ghz  ]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do takiej karty przydał by sie zdecydowanie wydajniejszy procesor np core i 5 4690k  najlepiej podkręcony , nie miał byś  tak drastycznych spadów fps i karta rozwinęła by skrzydła , jak na twój sprzęt  myślę że ilośc klatek w  tej grze jest jak najbardziej w porządku [ spróbuj tego procka podkręcić chociaż na te 3.8ghz  ]

W trybie turbo procesor osiąga 3,2 ghz (o ile dobrze pamiętam), więc te 0,6 ghz poprawi wydajność gry o kilkanaście - kilkadziesiąt fps?

Edytowane przez czteroreki
Link to post
Share on other sites

Mam ten sam procesor i tą samą płytę,po OC na 3.8/GHz bez problemu sobie radzi z GTA 5 czy W3 jedynie teraz karta GTX 660Ti nie pozwala na więcej i nie zgodzę się że procesor za słaby do tych kart.

Wiem że lepszy jest i5 2500k czy i5 4690k ale cenowo też jest różnica.

Link to post
Share on other sites

Ja mam Fx-8320 i kartę od zielonych Asus Strix Geforce 960 Oc 4 Gb. Po pierwsze sterowniki od amd mają mały narzut na kartę graficzną bo zawsze wypuszczają sterowniki beta, to o tym musisz wiedzieć, to lepiej mieć kartę od zielonych bo nvidia ma sterowniki lepsze i większy narzut. Póki co naj nie wydadzą sterowniki stabilniejsze to tak będzie chodzi trochę niżej na sterach karty graficzne od AMD, tego jest mnóstwo dyskusji i filmów w sieci. i Tyle chciałbym tyle napisać, bo miałem się decydować na kartę od MSI R9380 4 Gb,a le skończyło się na wybór od firmy Nvidia.

Link to post
Share on other sites

 

 

Po pierwsze sterowniki od amd mają mały narzut na kartę graficzną bo zawsze wypuszczają sterowniki beta, to o tym musisz wiedzieć, to lepiej mieć kartę od zielonych bo nvidia ma sterowniki lepsze i większy narzut. Póki co naj nie wydadzą sterowniki stabilniejsze to tak będzie chodzi trochę niżej na sterach karty graficzne od AMD, tego jest mnóstwo dyskusji i filmów w sieci.

:roll:  :?:  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tutaj kolega pomylił mały narzut = źle i duży narzut = dobrze. Powinno być odwrotnie.

Tekst robi sie czytelniejszy.

 

Co wy nigdy postów niunka777 lub dam11111 nie czytaliscie? ;)

Edytowane przez Funkie
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...