Skocz do zawartości

[WYCENA] Logitech G9


Recommended Posts

Witam

 

Zwracam się do was z trochę dziwną prośbą - no bo kto chce wycenę myszki pomyślicie - niech sobie wejdzie na allegro i sprawdzi. No ale mam problem bo mysz kupiłem bez pudełka i płyty ze sterownikami (poza tym cały zestaw). Sama mysz jest w bardzo dobrym stanie - tylko ślizgacze są delikatnie pościerane. Dodatkowo pudełeczko od odważników jest w jednym miejscu wgniecione. Tak wiec pytanie do was ile mógłbym wołać za tę mysz (bez pudełka i płytki)?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Gwarancja jest??Chociaż nie wiem jak to jest u logitecha czy nie trzeba w razie reklamacji całego zestawu wysłać, ślizgacze to bzdet, pudełkiem na odważniki się nie gra.Jak nie masz gwarancji to musisz dać jakąś rozruchową na zachętę, powiedzmy 30dni, a cena, daj aukcje i cenę minimalną jaka ci odpowiada, jak osiągnie, to luz, jak nie to będziesz wiedział ile jest warta :sciana:

Link to post
Share on other sites

Chyba była bez gwarancji - kupowałem u sprzedawcy, który miał wystawione myszy ze zwrotów.

 

A tak mnie myśl na wystawienie wzięła, bo się zastanawiam nad zakupem Saiteka Cyborg R.A.T. 7 i jestem ciekaw czy dostanę za nią jakieś sensowne pieniądze.

 

EDIT: Down: Właśnie się zastanawiam, ale w sumie to nie miejsce na dyskusje na ten temat, lepiej założę inny wątek, żeby moderatorzy się nie czepiali.

Link to post
Share on other sites

Saitek Cyborg R.A.T.7... Połóż własną dłoń na tej "myszy". Pokombinuj/dostosuj do siebie. I tak się zawiedziesz. Zastosowanie zasad micrometru nie jest adekwatne do wyrobu butów "na miarę" za 3000 funtów. Gadżet dla technofanów. Przydatność? "Kicha". :sciana:

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...