Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Upatrzyłem sobie 2 smartfony G3 s oraz Spirit 4G LTE. Nie wiem na który się zdecydować...

 

1. G3 s - ok. 600 zł na OLX, na plus lepsza bateria. Po za tym laserowe autofocusy, szmery bajery, ale to nie ma dla mnie wielkiego znaczenia. Ma aktualizację do lollipopa, ale z tego co czytałem chodzi na nim fatalnie.

 

2. Spirt 4G LTE - na plus niezła cena, na OLX można "wyrwać" za 450 zł od kogoś, kto przedłużał umowę. Lollipop na starcie. Uboga apka aparatu, ale to mi zbytnio nie przeszkadza. Niestety największy minus ponoć beznadziejna bateria. 

 

Tak wygląda mój punkt widzenia, po przeczytaniu wielu recenzji oraz opinii. Prosiłbym Was o pomoc w podjęciu decyzji i może o jakieś sugestia. Być może czegoś nie dostrzegam, na co warto zwrócić uwagę. Z pewnością są na tym forum użytkownicy obu smartfonów. Z chęcią wysłucham Waszych rad, opinii.

 

Chyba, że jesteście w stanie zaproponować mi lepszą alternatywę w granicach cenowych wyżej wymienionych telefonów.

 

PS. Windows Phone nie wchodzi w grę, brakuje mi w nim kilku aplikacji.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez Pablo24
Link to post
Share on other sites

To zależy do czego potrzebujesz smartfona. Jeśli do gier to lepiej sprawdzi się spirit ponieważ ma Snapdragona 410 a G3s 400, Ekrany mają takie same, na + g3s dużo lepsza bateria i wykonanie. Napisz do czego będzie służył ci smartfon. Jeśli Gry Spirit jeśli internet/fb zdjęcia to g3s.

Link to post
Share on other sites

To zależy do czego potrzebujesz smartfona. Jeśli do gier to lepiej sprawdzi się spirit ponieważ ma Snapdragona 410 a G3s 400, Ekrany mają takie same, na + g3s dużo lepsza bateria i wykonanie. Napisz do czego będzie służył ci smartfon. Jeśli Gry Spirit jeśli internet/fb zdjęcia to g3s.

 

Jakimś maniakiem sweet foci itp. nie jestem. Sporadycznie robię zdjęcia, jak jest fajna okazja. W gierki grywam, może nie jakieś zaawansowane 3D typu San Andreas, ale takie popularne zręcznościówki z google play. Internet/ fb korzystam przeciętnie. Nie spędzam tam całego swojego dnia. Tak to mniej więcej wygląda.

Użytkowników tych 2 smartfonów prosiłbym o ustosunkowanie się do minusów, które wymieniłem. W G3 s działanie lollipopa, a w Spiricie sprawa słabej baterii. Jak to wygląda z Waszego punku widzenia. Bardzo mnie to ciekawi.

Edytowane przez Pablo24
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...