Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki czytnik ebook bez zbędnych bajerów?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krystian Sebastian Suszyński

Krystian Sebastian Suszyński
  • Zimnokrwisty

• 11 postów
  • Miejscowość:Poznan, Poland

Napisano 25 czerwiec 2015 - 09:29

Witam, niedawno zacząłem swoją przygodę z czytaniem książek, papierowych wersji nie noszę ze sobą więc postanowiłem zainwestować w czytnik ebook. Potrzebny mi czytnik bez zbędnych bajerów jak przegladarki www,zdjec,email itp po prostu tylko i wyłącznie do czytania. Jaki jesteście w stanie polecić do 300zl? :)
  • 0

#2 sando

sando
  • Amator

• 31 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 10:59

Ja standardowo polecam kindle. Na allegro bez problemu znajdziesz touch 2014 (albo kindle 7 touch, różnie to opisują). Pół roku temu tam kupiłem dokładnie ten model, płaciłem jakoś 290-310 zł razem z wysyłką i etui. Kindle śmiga, nie zawiesza się, banalne wgrywanie książek, dobre słowniki (domyślnie brak polskiego, ale są legalne i darmowe ang-pol które po prostu kopiujesz na urządzenie). Serwis amazon podobno legendarny- choć nie miałem okazji korzystać (i obym nie musiał :))

• 0

ASRock Z97M, i7 4790K,  MSI GeForce GTX 970 Gaming 100ME 4GB, Crucial 2x8GB 1600MHz CL9 Ballistix, Thermaltake Smart SE 530W 80+, Crucial MX200 250GB

#3 salvatorre

salvatorre
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 11:55

Ja polecam Pocketbooka Basic Touch 2

• 0

#4 agness33

agness33
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 14:26

Osobiście mam Cybooka Muse Light. Bez bajerów, dobra cena. Polecam.

• 0

#5 floox

floox
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 11:44

Kindle ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych