Skocz do zawartości

Duża podkładka do 30zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Tycha,

Recommended Posts

Witam! Potrzebuje taniej dużej podkładki do max 30zł, myślałem nad Steelseries QcK, oraz nad a4tech xGame X7-500MP.

Używam myszki a4tech Oscar X705 Extra Fire.

 

Która z proponowanych będzie lepsza? Jakie wy polecacie?

Edytowane przez Sokol1122
Link to post
Share on other sites

Miałem 500 i w porównaniu do najzwyklejszych była dobrą, wytrzymała 2 lata ale była postrzępiona mocno i drapała w nadgarstek. Dołóż za nieco ponad 30zł dorwiesz a4tech bloody, wymiary 43x35 obszyte brzegi, ja używam jej 1,5 roku i wygląda na lekko używaną. Wziąłęm wersje control, masz jeszcze speed. Jedynie czego można sie przyczepić to to, że jak trzymasz całą ręke prawie po łokieć to jest ok, ale przy mocnym ruchu gdy opierasz sam nadgarstek to wtedy leciutko jeździ, ale w tego co pamiętam 500 też to miała.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak, tylko zwracaj uwagę na wersje. To jest akurat mała podkładka i nieco drożej niż na allegro. Jak chcesz wersję speed to bierz B071 (średnia) lub B072 (duża). Natomiast jeśli chcesz wersję control to B081 średnia lub B080 duża. Pisałeś o dużej, 43x35 to już jest na czym pojeździć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tycha juz powiedzial co, do 30 zl to 500mp jest najlepsza opcja i ciezko znalezc cos rownie godnego uwagi. Z brzegami mozna sobie poradzic, ja uzywam frotek na nadgarstki (takie jak tenisisci), nadgarstki sie nie poca, skora nie sciera, wygodnie. 

Edytowane przez broodeeck
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Te brzegi po paru dniach nie będą już ostre, więc nie masz się czego bać. Jedyna większa wada to rozklejanie się (to samo będzie w QCK), ale nawet przyjmując, że będziesz ją wymieniać co rok, nie będziesz na tym dużo tracił. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...