Skocz do zawartości

PS Vita Warto Kupić?


Recommended Posts

Witaj,konsole posiadam od 2012 roku,gram nadal jest w co,ja polecam oczywiście że warto.

Gier jest dość dużo,znajdziesz coś dla siebie samochody wrc,nfs,Asphalt ze strzelanek Killzone,Uncharted,resistance.

Konsola dużo nie kosztuje już,więc jeśli ci nie spodoba można sprzedać. ;)

Jak coś pytaj,długo w tym siedzę.

Link to post
Share on other sites

Gry pudełkowe używane kupujesz,wkładasz pierwszy raz kartridż usuwasz Save gry i instalujesz ponownie to dotyczy używanych gier.

Kupowane ze sklepu ps store gry są przydzielone do konta PSN taka sytuacja jak Steam,jeden użytkownik.

Gry PSP/Ps One działają bez problemu,wszystko to samo itp.

Link to post
Share on other sites

Sam się musisz przekonać,ja dużo tu nie zdziałam.

Jeśli lubisz granie na platformie mobilnej czy przenośnej,to zobaczysz od razu czy było warto.

Kup na początek jakąś grę,i kartę minimum 8gb/16gb jeśli stawiasz na gry pudełkowe a jak cyfrowe 32gb.

U mnie jest 16gb wystarcza.

Link to post
Share on other sites

jak trafisz tanio to warto

chociaż konsola to już ogólnie trup z wydawaniem gier

gier AAA nie będzie

na E3 całkiem olana

warto tylko ze względu na starsze tyt i cenę bo przyszłościowa ona już niestety nie jest a szkoda

miałem 2 sztuki od 2012 i się świetnie bawiłem

 

teraz jednak będę brał 3dsxl

Link to post
Share on other sites

Wiadomo że za tym stoi bezmyślny Yoshida cytuję go "Nie będziemy robić gier AAA na Vite ponieważ nie ma grafiki PS4 "

Oczywiście Sony nadal będzie wspierać konsole jako software i dawać wolną rękę zewnętrznym developerom robienia gier 3xA.

Konsola dostała również wsparcie silnika Unreal Engine 4 co można się spodziewać w 16/17 roku powrót dużych gier.

Vita nie jest martwa,ponieważ to wina graczy czyli nas,chcieliśmy gry to niektórzy czekali czy kupować lub nie.

To tyle ode mnie że Vita nie jest martwa,szczególnie w Japonii.

Link to post
Share on other sites
Konsola dostała również wsparcie silnika Unreal Engine 4

 

pokaż mi co nie dostało z czynnych na dziś dzień systemów :D (nie licze x360 i ps3 gdyż te naturalną koleją spraw są już uciszane (x360 dostanie tylko głośnego nowego Tomb Raidera i to wszystko :) aaa soryy ps3 i x360 dostaną jeszcze Mortal Kombat X lecz na UE3)

 

Nawet Android i ios dostał UE4  ;)

 

 

 

Vita nie jest martwa,ponieważ to wina graczy czyli nas,chcieliśmy gry to niektórzy czekali czy kupować lub nie. To tyle ode mnie że Vita nie jest martwa,szczególnie w Japonii.

 

jestem byłym maniakiem Vity - jak pisałem miałem 2 sztuki od premiery

ostatniej pozbyłem sie 2 miesiace temu z 10 grami za 650zł ( w tym 7 na kartach)

 

DLA MNIE VITA JEST MARTWA nad czym ubolewam gdyż jest to mega sprzęt

Porównaj to co się dzieje w 3ds a w vicie i jeszcze raz odpowiedz na pytanie czy jest czy nie ?

Japonia to tez specyficzne klimaty - tam ps4 potrafi mieć problem więc... 

 

rozumiem , że lubisz gry jakie są teraz wydawane i niebawem obiecane  lecz nie tak się z SONY umawialiśmy w czasie premiery :(

Co nie ?

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

A dopiszę się nawet jak już info nie potrzebne :P

 

Mam teraz trzecią vitę :) , 2 pierwsze od razu sprzedawałem bo ekran mały, bo gry słabe bo jakoś nie było klimatu dla mnie.

Dość nie dawno (2 miechy czy coś) pomyślałem że kupie ostatni raz, może pogram remote play czy jakieś gry dokończę.

Po zakupie jakoś klimat się znalazł, zaczęła mi się podobać i teraz uważam się fajnie się na tym gra i jest dużo tytułów do ogrania, szczególnie z PS Plus

Uważam że jak ktoś nie grał to warto ograć kilka tytułów, grafika nie jest zła.

Ja sobie godzinkę przed snem ogrywam jakiś tytuł lub na "tronie" :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...