Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Moc zasilacza do wymagającego zestawu gamingowego

Zasilacz Moc Pomózcie! gamingowe

Najlepsza odpowiedź xCiastekPLx, 23 czerwiec 2015 - 16:59

Bez przesady, zestaw zły i tani nie jest :P Wiedźmin 3 pójdzie na medium/high.

Tak jak wyżej w zupełności wystarczy . Wymagającym bym tego zestawu nie nie nazwał :P , taki średniak bez możliwości oc

Wiesz wole nie ryzykować, zestaw będzie rozwijany. Zasilacz Cooler Master G650M 650W Modularny 80+  Moja propozycja. Posiada dużo zabezpieczeń.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 xCiastekPLx

xCiastekPLx
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 106 postów

Napisano 28 czerwiec 2015 - 20:48

Nie lepiej 650w?
Nie będzie ciszej chodził i nie trzeba go wymieniać szybciej? Cooler master 550w lub 650w. Różnica w cenie 30 zł, warto dołożyć czy wziąć 550 i dołożyć do ssd?
Nie lepiej 650w?
Nie będzie ciszej chodził i nie trzeba go wymieniać szybciej? Cooler master 550w lub 650w. Różnica w cenie 30 zł, warto dołożyć czy wziąć 550 i dołożyć do ssd?
  • 0

#22 KomaNdoRamBoo

KomaNdoRamBoo
  • Raper

• 1338 postów
  • Miejscowość:Łazarz
  • 3DMark 06:over 9000

Napisano 28 czerwiec 2015 - 23:10

Raczej sam zasilacz nie będzie się wyróżniał głośnością na tle reszty podzespołów
  • 0

Kto sądzi, że Kubuś73 jest fajny niech da mi reputację 

#23 xCiastekPLx

xCiastekPLx
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 106 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 15:53

Kupiłem 650W z cooler master. Dzięki wszystkim!

Raczej sam zasilacz nie będzie się wyróżniał głośnością na tle reszty podzespołów

Hehe starałem się dobierać takie aby były ciche i nie zawiodłem się. Komputer zachowuje się jakby był wyłączony ;-)
Locked
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zasilacz, Moc, Pomózcie!, gamingowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych