Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Poszukuję dobrych, solidnych słuchawek dousznych/dokanałowych głównie do grania i pracy przy komputerze. Zaczęło się lato, a z nim upały i siedzenie w dużych nausznych słuchawkach stało się dość niewygodne. Zależy mi żeby słuchawki były w rozsądnej cenie ale jeśli jest potrzeba wydać trochę kasy to biorę to pod uwagę. W słuchawkach będę spędzał najwięcej czasu grając w CS:GO, więc zależy mi żeby w jak największym stopniu były nastawione pod tą grę (wyraźny dźwięk rozłożony w przestrzeni, nie wiem jak to lepiej ująć). Dużym plusem będzie gruby i solidny kabel, ponieważ często grając w dokanałowych słuchawkach zdarza mi się odchodzić od biurka zapominając o nich i wiemy jak to się kończy  :D . Obecne ratuje się słuchawkami Apple EarPods, jednak jakość dźwięku w porównaniu do nausznych jest tragiczna, więc liczę że uda mi się zakupić coś lepszego. 

 

Budżet : NAJLEPIEJ do 350zł, jeśli zachodzi taka potrzeba, do 500zł

Czego potrzebujesz? : Słuchawki dokanałowe

Przeznaczenie: w największym stopniu gry (CS:GO)

Źródło: do PC, karta integra
Oczekiwania 
: Wyraźny przestrzenny głos
Inne: Jeśli jest taka możliwość chciałbym żeby słuchawki sprawowały się równie dobrze w grach jak i przy słuchaniu muzyki.


Pomoże ktoś :(?

Link to post
Share on other sites

A bierzesz pod uwagę że po podpieciu takich słuchawek pod integre jest dość duża możliwość, że będziesz słyszeć w nich nie tylko to co chcesz? Obczaj sobie najpierw na jakichkolwiek (pożycz, albo użyj cokolwiek, np z telefonu) i zobacz czy nie słychać jak ruszasz myszką, HDD i innych dodatków.

 

Jak chcesz wydać śmiesznie mało a mieć dobry dźwięk to ja mogę zaproponować Soundmagic PL - 30, Pl - 50. Wykonanie ich nie jest na najwyższym poziomie, Le dźwiękowo to już jest klasa i dobrze operują właśnie przestrzenią jak na swoje gabaryty i cenę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

poczytaj o HiFiMAN RE-400.Maciej Sas zwrócił uwagę na ich poukładaną przestrzenność.Nie są to basowe potworki ale to dobrze.

 

jeszcze jakieś propozycje dopisze.

Dzięki za odp, poczytam trochę o nich. Dodam że najważniejsze żeby były pod cs'a i powiedzmy dobrze sprawdzały się w grach, ale fajnie byłoby gdyby również można było z przyjemnością posłuchać muzyki. Dodam że lubię hip hop i rock wiec ostatecznie lekki bas będzie mile widziany ale nie jestem też jakimś melomanem więc ciężko mi określić jaki bas lubię. Mimo lubię posłuchać muzyki w dobrej jakości. Pozdrawiam.

 

A bierzesz pod uwagę że po podpieciu takich słuchawek pod integre jest dość duża możliwość, że będziesz słyszeć w nich nie tylko to co chcesz? Obczaj sobie najpierw na jakichkolwiek (pożycz, albo użyj cokolwiek, np z telefonu) i zobacz czy nie słychać jak ruszasz myszką, HDD i innych dodatków.

 

Jak chcesz wydać śmiesznie mało a mieć dobry dźwięk to ja mogę zaproponować Soundmagic PL - 30, Pl - 50. Wykonanie ich nie jest na najwyższym poziomie, Le dźwiękowo to już jest klasa i dobrze operują właśnie przestrzenią jak na swoje gabaryty i cenę.

Również dzięki za odp. Sprawa wygląda w ten sposób że zdaje sobie sprawę że nie mogę wymagać szałowej jakości od karty zintegrowanej, jednak gdy porównuję moje słuchawki, jedne nauszne jakieś gamingowe logitechy z dousznymi apple EarPods od mojego iphone6 to różnica jest ogromna. EarPodsy zostają daleko w tyle w porównaniu do byle gamingowych logitechów dlatego też szukam jakiś dobrych dokanałowych słuchawek które dadzą mi możliwość słuchania w przyzwoitej jakości. Na koniec dodam że nie jestem zbyt dobrze rozeznany w słuchawkach i moim jedynym porównaniem są wyżej wspomniane logitechy oraz słuchawki sennheiser momentum on ear z których jestem bardzo zadowolony. Dlatego też rozważałem zakup słuchawek momentum in ear, jednak zauważyłem że jest wylewana na nie spora fala krytyki, a ja osobiście nie mam możliwości sprawdzić jak grają. Dzięki za odp jeszcze raz i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...