Skocz do zawartości

Wybór nowego smartfona 1300-1500zł (wydajność,zdjęcia)


Recommended Posts

Witam.

 

Za około miesiąc będę kupował nowy telefon i zastanawiam się nad wyborem. Potrzebuję by był bardzo wydajny i szybki (obecnie posiadam lg l7ii i strasznie się laguje) do tego chciałbym by robił bardzo dobre zdjęcia przednim i tylnim aparatem. Używał bym go także do muzyki i przeglądania internetu oraz do portali społecznościowych (facebook,instagram). Myślałem nad LG G3 w wyższej wersji 3gb ram na allegro można kupić za 1400, jednak opinie są różnie. Piszą, że przycina się czasami na pulpitach lub na włączaniu ekranu i to mnie zastanawia nad jego wyborem.

 

Proszę o pomoc w wyborze, oczywiście sprawdzałem konkurencję(z2, s5) i widziałem G3 w sklepie i to właśnie on mi się najbardziej podoba pod względem wyglądu i parametrów.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście w kategorii do 1500 zł polecam asusa zenfone2, jeżeli chodzi o wydajność i o szybkość to jest to sprzęt z najwyższej półki, bateria też jest całkiem dobra,jakość słuchania muzyki na słuchawkach jest bardzo dobra wszystko słychać głośno i wyraźnie. Telefon nie przegrzewa się i nie traci na wydajności nawet jak masz włączonych 20 aplikacji na raz telefon wcale nie zwalnia dosłownie nic sobie z tego nie robi. Te najbardziej wymagające gry na max detalach działają jak na flagowcach za 3000 zł, w modelach do 1500 zł widać lekkie lagi i spowolnienia. Jeżeli chodzi o aparat to jakość zdjęć jak na 1500 zł jest po prostu średnia (szału nie ma) no ale za to asus ma pełno funkcji ulepszających zdjęcia nawet w czasie robienia zdjęć, można np. upiększyć sobie oczy wyszczuplić twarz podczas robienia selfi itd. Internet działa błyskawicznie szybko wszystko się ładuje.

Edytowane przez Statczak
Link to post
Share on other sites

 

 

Internet działa błyskawicznie szybko wszystko się ładuje.
To nie kwestia smartfona a łącza. 

 

Te najbardziej wymagające gry na max detalach działają jak na flagowcach za 3000 zł
 Teraz powiedz z jakim innymi smartfonami miałeś doczynienia.

 

w modelach do 1500 zł widać lekkie lagi i spowolnienia
Ciekawe w jakich

 

słuchania muzyki na słuchawkach jest bardzo dobra
Nie dorasta do pięt samsungowi z chipem wolfsona.

 

asus ma pełno funkcji ulepszających zdjęcia nawet w czasie robienia zdjęć, można np. upiększyć sobie oczy wyszczuplić twarz podczas robienia selfi itd. I
Jak większość smartfonów w tej klasie.

Od siebie również polecę Galaxy S5.

Link to post
Share on other sites

Nie tylko łącze wpływa na to że strony szybciej się ładują.

Np: One Plus One, Lg g3, grając na max detalach w  Gta widać "lagi, spowalnianie i zacinanie się"  na asusie tego niema i na pewno lepiej sobie radzi z grami . Naucz się czytać ze zrozumieniem bo widzę że masz z tym problem i to nie pierwszy  raz ci się to zdarza. Napisałem że słuchanie muzyki na słuchawkach jest bardzo dobre  bo jest, nie porównywałem go z żadnymi innymi modelami i nie twierdzę że jest lepsza od innych. Nie twierdzę że inne smartfony nie mają kilku podobnych funkcji ale w asusie masz całą masę. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie tylko łącze wpływa na to że strony szybciej się ładują.
W smartfonie w tej cenie TYLKO i WYŁĄCZNIE łącze ma na to wpływ.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem bo widzę że masz z tym problem i to nie pierwszy  raz ci się to zdarza
 A mi się wydaje że się nie znamy, a po 2 to Ty masz problem ale ze zrozumieniem kontekstu. Chodziło mi o to że to żadna zaleta skoro w tej cenie są smartfony które grają dużo lepiej, ale zrozumienie kontekstu wymaga myślenia ;/. 

 

One Plus One, Lg g3, grając na max detalach w  Gta widać "lagi, spowalnianie i zacinanie się" 
Miałem 1+1 przez jakiś miesiąc i nie było takie problemu także BZDURA. g3 możliwe ale to przez rozdzielczość.  

 

asusie masz całą masę. 
W każdym innym smartfonie w tej klasie jest też cała masa.
Link to post
Share on other sites

 

@nimfek121 widzę że szukasz tylko jakieś kłótni ... i zaczynasz działać mi na nerwy.  Mam oblecenie Asusa zenfone 2 i wiem jak działa. Porównałem go z one plus one bo ma go mój brat dlatego wiem że asus lepiej sobie radzi z tą grą. Proszę cie czytaj ze zrozumiem czy napisałem że : LUDZIE ASUS MA SUPER ZALETE ZAJEB*ŚCIE się na nim słucha muzyki ???? Nie, napisałem że dobrze się na nim słucha muzyki to nie miała być ani zaleta ani wada ....

Link to post
Share on other sites

No ale autor napisał że chciałby aby robił bardzo dobre zdjęcia a w Asusie słabo to wygląda.Wczoraj bawiłem się Zenfonem i gdy włączyłem aparat to lipa,fakt że było to w sklepie ale aparat można tam w miarę sprawdzić.A od razu z automatu powinno robić dobre foty bo komu się chcę grzebać w ustawieniach,wyciągnąć,cyknąć i tyle.

 

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites
widzę że szukasz tylko jakieś kłótni ... i zaczynasz działać mi na nerwy.

Mówiąc szczerze mało mnie to interesuję. 

 

Porównałem go z one plus one bo ma go mój brat dlatego wiem że asus lepiej sobie radzi z tą grą.

A świstak siedzi i nadal zawija w te sreberka.  A żeby tak bez sensu tak "kłótnia" nie trwała to tylko powtórzę że miałem 1+1 oryginalnego nie wiem jak twój brat i w żadnej części GTA nie doświadczyłem ścin. Zenfone jest całkiem całkiem,ale trzeba poczekać aż stanieje bo aktualnie jest średnio opłacalny.

 

Edytowane przez nimfek121
Link to post
Share on other sites

I autor będzie również Twoje posty brał pod uwagę więc luz,nie ma się o co kłucić.Osobiście nie polecam rzeczy które aktualnie posiadam,takie zboczenie,nie chcę żeby ktoś mnie posądził o stronniczość.No chyba że na PW ktoś pisze o wypowiedzenie się na temat rzeczy którą aktualnie posiadam.

 

Edytowane przez chudy131080
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mówiąc szczerze mało mnie to interesuję. 

 

A świstak siedzi i nadal zawija w te sreberka.  

 

To idź do niego i pomóż zawijać mu  te sreberka. Pozdrawiam. Na szczęście się nie znamy współczuje twojej rodzinie mieć takiego zje....

 

/ trochę kultury wypadałoby zachować! / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

 

 

Na szczęście się nie znamy współczuje twojej rodzinie mieć takiego zje....
Dziecko się zdenerwowało? Z takimi tekstami to możesz wyjeżdżać do kolegów z podstawówki/gimanzjum nie do mnie,i nie na tym forum :)

 

To idź do niego i pomóż zawijać mu  te sreberka.
To raczej praca dla ciebie.

 

Pozdrawiam.
A Ja nie. 
Link to post
Share on other sites

Dziecko się zdenerwowało? Z takimi tekstami to możesz wyjeżdżać do kolegów z podstawówki/gimanzjum nie do mnie,i nie na tym forum :)

Dziecko się nie zdenerwowało, tylko współczuję twoim bliskim :) wiesz ja nie mam kolegów z podstawówki/gimnazjum no chyba że ty lubisz biegać za dziećmi. Pozdrawiam :D

Link to post
Share on other sites

 

 

wiesz ja nie mam kolegów z podstawówki/gimnazjum
Sądząc po twoich wypowiedziach to sam do jednej z tych szkół uczęszczasz, to że nie masz kolegów, cóż różnie w życiu bywa.

 

Dziecko się nie zdenerwowało, tylko współczuję twoim bliskim
Nie musisz przejmować się moimi bliskimi, mam z Nimi bardzo dobre kontakty :) Ja kończę tą kłótnie bo wojenki na słówka przestały mnie bawić dobre 10 lat temu, a do tego nie mam zamiaru czekać na bana.
Link to post
Share on other sites

Tak, ja przepraszam za swoje zachowanie autora oraz administrację za robienie syfu ma forum.

@nimfek121 Ciebie też przepraszam, to byłą taka klasycznie kłótnia dwóch dzieciaków w piaskownicy :P napisałem trochę za dużo, niepotrzebnie zresztą za co cię przepraszam ^^ , w życiu czasem  trzeba sobie popodgryzać xDD mam nadzieje że podasz mi "wirtualną rękę na zgodę" bo Kłóciliśmy się w sumie o nic :)    
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...