Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam forumowiczów

 

Zwracam się do was z ogromną prośbą :) po wielu latach nastał czas abym wymienił już moją mocno zużytą Nokie E52, przez czas jej posiadania raczej nie interesowałem się ani nie śledziłem zbytnio rynku z telefonami/smartfonami i teraz mam gigantyczny problem z wyborem jakiegoś sensownego urządzenia i tu pojawia się moja prośba. Dokonałem drobnej selekcji (jako że jestem ograniczony do kilku modeli ponieważ przedłużam umowę u operatora) i wybrałem następujące modele:

 

Huawei Ascend G620s

Sony Xperia E4g

LG Spirit 4G LTE

 

Prosiłbym o jakieś porady/sugestie ze strony osób obeznanych w temacie który model byłby jakimś najsensowniejszym wyborem wraz z krótką adnotacją dlaczego według niego właśnie ten model.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

 

zapomniałem dodać, telefon ma służyć do zwykłych codziennych czynności, ewentualnie jakieś okolicznościowe gierki gdzieś w podróży :D

Edytowane przez rzycufka
Link to post
Share on other sites

Tylko Android ? Zastanów się też nad Lumią 735 lub Lumią 640. Bardzo dobre aparaty, szkło GG3, szybkie, płynne, L735 ma Ładowanie Bezprzewodowe i świetny ekran. Zaś L740 ma dlugi czas pracy.

Link to post
Share on other sites

Tylko Android ? Zastanów się też nad Lumią 735 lub Lumią 640. Bardzo dobre aparaty, szkło GG3, szybkie, płynne, L735 ma Ładowanie Bezprzewodowe i świetny ekran. Zaś L740 ma dlugi czas pracy.

 

Rozważałem opcje z WP ale z tego co czytałem są "dość ograniczone", android jest bardziej funkcjonalny dlatego też skupiłem się na tym systemie, co prawda telefon nie ma mi służyć do nie wiem jakich tam cudów ale wyszedłem z założenia że może z czasem będę chciał go trochę "rozbudować" a android w tym zakresie daje większe pole manewru niż WP

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...