Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Przekopałem się przez kilkadziesiąt stron i niestety nie mogę znaleźć rozwiązania dla siebie. Potrzebuję słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem (wbudowanym), które jednak nie będą aż tak drogie i będą współpracowały z telefonem (bluetooth). Problem jest w tym, że nie chcę słuchawek dousznych ( są dla mnie niewygodne i nie mogę się przyzwyczić) a potrzebuje ich głównie do telefonu i pracy albo słuchania muzyki idąc 30 min do pracy. Początkowo kupowałem śmieci po 12-30 pln (najzwyklejsze słuchawki przewodowe) ale rozwaliłem ich już z 6 sztuk w 2 miesiące(niechcący wyrywając słuchawkę podczas na przykład wiązania buta :) ), więc nie jest to opcja. Zdecydowałem się na rozwiązanie bezprzewodowe (bo przewodowe już znam i mam sennheisera z cudowną czystością dźwięku ale nie chcę ich rozwalić).

 

Widzałem słuchawy BOSE ale nie wiem czy mają mikrofon(cena około 1000 pln)

 

Sumując wszystko potrzebuję słuchawek:

- Bezprzewodowych (bluetooth współpracujący z telefonem + możliwie nadajnik do PC ale nie jest to konieczne)

- Nausznych lub wokółusznych

- Z akumulatorem a nie bateriami (widziałem kilka rodzynków drogich na baterie)

- Do 700 - 800 stów

- I najważniejsze bardzo dobą jakość dźwięku! To akurat żart (wiem z czym się wiąże słuchanie muzyki na bezprzewodowych). A tak serio to żeby miał w miarę dźwięk (nie będzie chyba gorszy od tego ze słuchawek  po 2 dychy).

- Nie JBL bo ich design bardzo mi się nie podoba ( trochę estetyki też się przyda)

- Design nie jest najważniejszy, wazne też żeby były dość wygodne ( sennheiser trochę uciska)

 

Znalezienie słuchawek takich jak napisałem nie jest łatwe ale liczę na głos rozsądku z tego forum co ewentualnie wybrać czyli na przykład "po co ci design skoro masz dźwięk"

 

Czekam na info i z góry dzięki :)

Edytowane przez mare666
Link to post
Share on other sites

Żaden ze mnie ekspert, ale wydaje mi się że Pendulum Stance S1+ bardzo dobrze wpisują się w twoje wymagania.

 

Cena około 200$, wyjątkowy design, akumulator + bateria + kabel, bezprzewodowe, ale mogą grać po kablu, wygoda (zakładając, że nie masz zbyt dużej głowy). Nie miałem ich w ręku ale z kilku recenzji jednoznacznie wynika bardzo dobra jakość dźwięku jak na tą cenę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Żaden ze mnie ekspert, ale wydaje mi się że Pendulum Stance S1+ bardzo dobrze wpisują się w twoje wymagania.

 

Cena około 200$, wyjątkowy design, akumulator + bateria + kabel, bezprzewodowe, ale mogą grać po kablu, wygoda (zakładając, że nie masz zbyt dużej głowy). Nie miałem ich w ręku ale z kilku recenzji jednoznacznie wynika bardzo dobra jakość dźwięku jak na tą cenę.

Super :) To jeszcze jedno pytanie. Da się to gdzieś w Warszawie dostać? Czy trzeba zamawiać?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...