Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Brak łączności ze stronami powiązanymi z Google

Facebook Łączność Ethernet Internet Google Gmail TLS DNS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawidm88

dawidm88
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 17 czerwiec 2015 - 20:16

Od dwóch dni mam pewien problem związany z łącznością ze stronami związanymi z google np. Facebook, YouTube, Google, Gmail. Po ich otworzeniu pojawia się taka informacja: 
"Podczas łączenia z serwerem pl-pl.facebook.com wystąpił błąd. Serwer odrzucił żądanie, ponieważ klient zmienił wersję TLS na niższą niż obsługiwana przez serwer. (Kod błędu: ssl_error_inappropriate_fallback_alert)

Żądana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić autentyczności otrzymanych danych."

Jest to komunikat z Mozilli, z Chrome'a był trochę mniej rozwinięty. Osobiście nie zmieniałem wersji TLS. Komputer skanowałem Eset'em, musiałem wyłączyć skanowie w ostatnich minutach, ale żadnego wirka nie było. 
W związku z tym pytanie do was. Co robić? Uważam siebie za laika, więc potrzebna mi pomoc. Dodam, że TLS jest ustawione na 1.

Zmieniałem też na ustawienia DNS na 8.8.8.8 i 4.4.8.8. i nic nie pomogło.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc ;)

• 0

#2 marinz

marinz
  • Amator

• 69 postów

Napisano 28 czerwiec 2015 - 01:17

dołączam się do tematu. Niedawno zmieniłem router na jakiegoś asusa i od tego momentu mam podobnie jak kolega wyżej. Takie stronki jak morele, benchmark (ale tylko forum) działają ale już np. fb nie. Głupie to choć prawdziwe ale na jakiś czas pomaga w cmd ipconfig /renew tak na jakąś godzinę. Później znowu trzeba tak robić. Kabel od anteny idzie do wifi i stamtąd do kompa.

Użytkownik marinz edytował ten post 28 czerwiec 2015 - 01:17

• 0

#3 grawerowanie-laserowe

grawerowanie-laserowe
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 13:22

trzeba by wyłączyć filtrowanie ruchu na routerze.

• 0

Grawerowanie laserowe - stempelbiurowy.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Facebook, Łączność, Ethernet, Internet, Google, Gmail, TLS, DNS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych