Skocz do zawartości

Jaką karte dźwiekową wybrać ??? - 150zł


Recommended Posts

Zamierzam kupić jakąs karte dźwiekową w przedziale 100-150zł, chwilowo posiadam zintegrowaną karte dźwiękową na płycie GIGABYTE GA-P31-DS3L

i głośniki Logitech X530 (5.1) Ważne żeby karta nie miała problemów z VISTA 64 :x:!:

 

Myśle o Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio, czy to dobry wybór :lol: :idea:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zamierzam kupić jakąs karte dźwiekową w przedziale 100-150zł, chwilowo posiadam zintegrowaną karte dźwiękową na płycie GIGABYTE GA-P31-DS3L

i głośniki Logitech X530 (5.1) Ważne żeby karta nie miała problemów z VISTA 64 :):!:

Myśle o Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio, czy to dobry wybór :o :idea:

Lepszy wybor to audigy2 zs, xifi w wersji kiepskiej czyli ponizej 400 zl jest gorszy od audigy2zs, tylko wersja z pamiecia jest godna uwagi, kosztuje 440 zl. Zwroc uwage tez na glosniki, wersja x530 moze trzeszczec przy wlaczaniu blisko urzadzen, swiatlo, itp, lepiej sprawdzic, x540 jest pozbawiona tej wady.
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A ja za cenę 200zł zakupiłem ASUS Xonar DX i dźwięk jest świetny. A i z kartą nie ma ponoć problemu pod Vista 64 (pod Vista 32 działa bez najmniejszego problemu - to sam sprawdziłem). Na necie ludzie twierdzą że jest lepszy wybór niż X-Fi Music, Gamer i Audio. Ja w każdym bądź razie jestem z niej bardzo zadowolony i mogę sobie wyobrażać jak brzmi Xonar D2. Czysty miód dla ucha.

Link to post
Share on other sites

A jeżeli interesuje Cię totalnie budżetowe rozwiązanie to polecam starsze Audigy (SB0230). Dzisiaj taką wziąłem od kolegi za piwo i jestem bardzo zadowolony ;) W porównaniu do integry - niebo a ziemia. Że tez ja się męczyłem 3 lata na tym czymś...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...