Skocz do zawartości

Znacie tego sprzedającego z allegro?


Gość xRtest0

Recommended Posts

Gość xRtest0

Przez przypadek wpadłem na dziwną aukcję:

http://allegro.pl/karta-graficzna-radeon-r9-290-4gb-i5445630155.html

Sprzedający ma tylko 2 pozytywne komentarze z jakiegoś większego sklepu.

Wszystkie jego przedmity to uszkodzone karty graficzne.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=35004982

Komentaż każdej aukcji:

Witam wszystkich Allegrowiczów! Do sprzedania posiadam kartę graficzna Radeon R9 290 4GB Grafika została przywieziona przez znajomego z Anglii i miała być sprawna lecz ja nie posiadam komputera stacjonarnego wiec sprzedaje jako nie sprawdzona ,uszkodzona. Po kupnie komentarz tylko i wyłącznie pozytywny i brak zwrotu.

 

Mi się to oczywiście nie podoba, ale czy ktoś kupował u tej osoby i czy sprzęt działał?

Według mnie jest do dość sprytna forma przekrętu.

Link to post
Share on other sites

jak by to była licytacja od 1zł to może bym zaryzykował, bo tak naprawde kupuje sie kota w worku, zdarzają się przypadki uczciwe ale na naciągacza tez nietrudno wpaść, chyba ze kupujesz z opcja sprawdzenia przesyłki to wtedy może, ale jak to mówia tanie mieso psy jedzą i możesz sie niemiło zaskoczyć

Link to post
Share on other sites

 

 

Cudów nie ma uwalona na bank. Nie wierze, że nie ma znajomego by sprawdzić czy działa.
Przychylam się do tego stwierdzenia, widziałem jego aukcję. Powiem tak, nie chcielibyście sprawdzić takiej karty i sprzedać jej za 300zł więcej, ja bym staną na głowie i znalazł znajomego żeby sprawdzić kartę aby mieć pewność co sprzedaję a i zarobić na tym...
Link to post
Share on other sites

Nie przyjmuje zwrotu, a i komentarz tylko pozytywny - wniosek może być tylko jeden: gość wie co sprzedaje i zabezpiecza się na wypadek zdziwienia większości kupujących u niego...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość xRtest0

Jak administracja chce to może umieścić ten temat w odpowiednim miejscu ku przestrodze. Wszyscy dostają ode mnie plusik. Koleś najprawdopodobniej szuka naiwniaków. (łowców okazji?)

Edytowane przez piotr9821
Link to post
Share on other sites

Popieram poprzedników. Nie ma co ryzykować na wszystkich jego aukcjach jest napisane to samo tylko model karty jest zmieniony.

Poza tym nie wierzę, że jego „przyjaciel z Anglii" wykupił tyle kart po czym jakby nigdy nic oddał mu je na aukcje.

Link to post
Share on other sites

Wystarczy prześledzić angielski eBay by stwierdzić, że uszkodzone karty nie są popularnym tematem - na tą chwilę 150 kart, z czego większość to stare karty do 512 MB pamięci, mniej niż 30 z 1 GB...

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Gośc kupił HD7970 za 230zł z nadzieją że będzie chodziła. HAHA :D

"

chipsternator (17) (Kupujący) Neutralny 18 cze 2015, 17:12 5445650190 Pokaż

Nabyłem od tego allegrowicza dwie karty dla testów. Obie są uszkodzone w sposób, który uniemożliwia naprawę! Kupujecie na własną odpowiedzialność, ale moim zdaniem to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo podejrzewam, że z resztą kart jest podobnie!

"

Gdzie tacy ludzie mają mózg???

Link to post
Share on other sites

Ludzie kupują oczami. Jak ktoś taki sam na siebie nie wyleje kubła zimnej wody to po drugiej stronie transakcji zawsze ktoś się z frajera ucieszy.

Popyt i podaż. A na "cuda" popyt jest zawsze ogromny niestety...

Link to post
Share on other sites

Ja tam się nie dziwię że interes kwitnie, ostatni komentarz brzmi:

 

Witam.Z koniecznosci musze dac pozytywa,ale nie polecam sprzedajacego.Karta miala byc radeon a byl asus,totalny zlom.Pozdrawiam serdecznie.

 

Chciał radeona a dostał asusa, ciekawe jak się połapał...

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...