Skocz do zawartości

Problem z monitorem LG M2450D-PZ


Recommended Posts

Witam mam problem z monitorem LG M2450D-PZ (dokłądnie takim jak na tym filmie:

). Otóż ostatnio, dokładnie 3czerwca po włączeniu monitora ta dolna dioda migała tak jak zawsze i po włączeniu przestawała migać i się cały czas świeciła i wtedy monitor już działał, ale niestety tamtego dnia na monitorze można było zobaczyć tylko czarny ekran jak był wyłączony. Myślałem, że może to coś z moją kartą graficzną się stało (Radeon HD 7850 z przejściówką z DVI na D-SUB) i dlatego nie działa więc dla sprawdzenia chciałem włączyć menu, ale niestety nie zobaczyłem nic poza cały czas czarnym ekranem. Pomyślałem, że coś w nim padło więc oddałem do znajomego ojca żeby zobaczył co się z nim stało, ale po oddaniu monitor podobno działał bez problemu 3godziny, nic się nie działo u niego więc zadowolony odebrałem monitor no i znowu podłączyłem, podziałał jakoś z godzinę i znowu zrobiło się tak jak wcześniej czyli po włączaniu widoczne było takie mignięcie szybko białe i potem cały czas czarny ekran. No, a więc oddałem monitor znowu do tego samego człowieka, a jemu znowu podobno ten monitor działa i nawet jego córka na nim sobie bajki oglądała no i tu rodzi się pytanie o co może chodzić? Myślę, że to nie chodzi o moją kartę graficzną, ponieważ teraz mam podłączony mój staaary monitor (Samsung SyncMaster 795MB) i wszystko działa.

Myślę, że warto nadmienić, że ten monitor został przez przypadek jakoś 1-2lata temu zalany w jednym miejscu mlekiem przez co ostatnio pojawiło się na nim coś takiego jak widać na zdjęciu: http://www.iv.pl/images/70792468109814337887.jpg

Myślałem, że to przez to może padł wyświetlacz i trzeba kupić nowy monitor no, ale jak u znajomego taty działa bez problemu to nie wiem o co może u mnie chodzić :D

 

Z góry dziękuje za pomoc,

Pozdrawiam! :)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...