Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, po raz trzeci :P

Moja siostra ma problem z baterią / ładowarką / samym telefonem w Xperii M ( zakupiona w komisie w lutym 2014 roku, do tego momentu nie było z telefonem większych problemów ). Wysyłam wam oryginał wiadomości, jak ktoś ma czas i chęci to proszę o pomoc :)

"Od początku: dużo doładowywałam telefon i dużo siedziałam na YouTube. Po dłuższym czasie zauważyłam, ze bateria szybciej się wykańcza. Potem zauważyłam że nie działa mi kontakt ( tak mi się wydawało) bo jak kładłam telefon żeby ładować do innego, czyli leżał wtedy w innej pozycji, to ładowało. Zaczęłam zauważać, ze muszę czasem docisnąć, ustawić odpowiednio kabelek, żeby zaczęła ładować.

 

Potem w domu przed wyjazdem ustawiłam, żeby się na noc ładowała (nie sprawdziłam czy kabelek był dociśnięty wiec może nie był) w każdym bądź razie nie naładowała się wcale. Pojechałam do Krakowa, tam miałam godzinę i podłączyłam i okazało się, że naładowało jakieś 10% przez tą godzinę. Od tego czasu już ta moja ładowarka prawie w ogóle nie ładuje to pożyczyłam od właścicielki i też ładuje tak wolno. Wymieniłam baterie, też się szybko zużyła i nie chce się naładować.
( Link do tematu -> http://forum.benchmark.pl/topic/179167-wymiana-baterii-sony-xperia-m/?do=findComment&comment=1865598 )

Teraz zostawiłam telefon na dwie godziny bo wyszłam z domu, dałam żeby się ładował i ładował się na bank. Wróciłam okazało się że jest tyle samo procent co wtedy jak wychodziłam i informacja, że niewystarczające źródło zasilania i coś tam odnośnie baterii. No i tyle."

Jak mi ta wiadomość wyskoczyła pod koniec, ze niewłaściwe zrodlo zasilania to bylo tez, żeby podczas ladowania nie bawic sie telefonem (oczywiscie inaczej sformulowane). Zanim wyszla faktycznie co chwile sprawdzalam cos w necie.
 

Edytowane przez james4444
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...