Skocz do zawartości

FALLOUT NV


Recommended Posts

mam nic to nie pomaga usunąłem stare driver sweeperem potem dałem świeżą instalacje 260.99 i w 1680x1050 wszystko full zacina zmniejszenie aa nic nie daje, odjęcie punktów w ustawieniach z wczytywaniem szczegółów na mapie też

dziwna sprawa najlepiej po godzinie zrobic restart kompa to potem troche lepiej chodzi jakby pamiec sie gdzies zapychała

Link to post
Share on other sites

no po 30 godzinach gry jak dla mnie gra jest warta tych pieniędzy nawet okazjonalne przycinki przy wiekszej zadymie nie zepsuły tego wrażenia a zobaczenie podczas podróżowania po szarych pustkowaniach krypty 22 BEZCENNE!! kto grał i tak jak ja trafił na nią idąc stromym zboczem wie o co biega:) trochę bugów jest : jedno zadanie nie da się skończyc... albo mozna wejśc w kamień :P no i jezioro z wadliwym dnem:P no i dziwna sprawa z czarną górą na początku gry zabiłem wsystkich mrocznych i mutantów po jakims czasie znowu tam zawitałem a tam znowu potwory (no chyba że tak ma byc)

stawiam że mam jeszcze grania gdzieś na kolejne 30 h i dopóki nie zajrzę w każdą dziurę i nie przebiegnę po każdym kamieniu gry nie odinstaluje:P

Link to post
Share on other sites

Ojj.. uwierz mi 30 h to mało ...

Od czasu jak się pojawił zarywam noce i jestem jeszcze daleko daleko...

Oprócz questów które są "normalnie" do wykonania jeszcze warto patrzeć w notatki można sobie nowe questy porobić.

Jeśli chodzi o czarną górę to też miałem taką przypadłość ale ( z czarną górą są związane 2 questy ) przy pierwszym wybiłem ich bez problemu, przy queście dla BoS wpadłem tam na pewniaka i zrobili ze mnie miazgę :P.

Owszem gra ma chyba najwięcej bugów w jaką grałem w ciągu ostatnich 5 lat ale kto grał w Fallouta 1 i 2 ten nareszcie dostał to czego nie było w poprzednich wersjach czyli niezapomniany klimat i naprawdę wiele możliwości rozwiązania questów jak i strasznie rozbudowane możliwości rozbudowy postaci.

Link to post
Share on other sites

znalazłem na wiki .. LOL

http://fallout.wikia.com/wiki/Chance%27s_Map

 

 

Czasami dopiero później się okazuje że masz coś już co niby masz znaleźć ...

Bardzo pomaga zbieranie ciuchów różnych frakcji i gdy podchodzisz do tych frakcji ubieranie ich ciuchów. Czasami do się coś niecoś pohandlować albo są dodatkowe Questy ( lub możliwości zagadania ). Ja ogólnie zbieram wszystko co się da i nie wiadomo do czego jest bo może się przyda :P.

Dobrze jest wysyłać sobie wszystko expresem do goodspring, w szczególności przydatne granaty EM, super kliej, elektroniczny złom, taśma klejąca i klucze. ( skrzynka do naprawy broni ).

 

 

Brak dylematów. Teoretycznie najlepsze rozwiązanie to jest uszczęśliwić wszystkich ( ale się nie da ) więc będzie przejść z 2 razy może więcej.

Na razie idę drogą NKR i BoS , Chanów zostawiam w spokoju jeśli się da i nie wchody mi w drogę a reszta ... cóż kill'em all :]

Link to post
Share on other sites

Gra jest naprawdę super! Gram, gram i gram i nie mogę przestać! Uwielbiam post-apokaliptyczne klimaty, a w szczególności serię Fallout. Kto grał w poprzednie części znajdzie wiele odniesień, chociażby muzyka.

 

Martwi mnie tylko, że autorzy uśmiercili moją ulubioną frakcję, "Enklawa". W zasadzie zrobili już to w poprzedniej części ale miałem cichą nadzieję, że ich odrodzą. Można znaleźć hełm i pancerz od Enklawy (hełm jest bardzo podobny do tego z okładki F2 :D )ale to nie jest jednak to samo :menda:.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

50 h gry a jeszcze nie byłem u bennego:) nie wiem jak dostac się do zbrojmistrzów i wykrasc im schematy ...mam chyba 29 poziom mam nadzieje że nie zablokowali znowu rozowuj na 30 jak cos to sie zrobi małego cheata jak w f3:)

czytałem gdzieś na forum że po spotkaniu z tym bennym trzeba juz wybrac jakąs scieżkę gry no nic jadę ze wszystkimi poboczymi a potem zobaczymy co oferują wszystkie zakończenia:)

ogólnie gra na medal w końcu nic mi się nie zacina w dx 11 ale musiałem podkręcic procka na 4x3,6 i grafę na rdzeniu na 850 i pamiątki na 2000:)

Link to post
Share on other sites

Dobra tera takie pytanie które chyba wszystkich tu załamie.A mianowicie bo nigdy nie grałem w żadnego fallouta,ale wiem co to za gra i jak ona wygląda,ale jakoś mi się ta gra nie widziała bo nie była w mojim typie,lecz jak zobaczyłem ten new vegas jakoś mi się spodobało i z tąd moje pytanie:

Czy żeby zagrać w NV to musze zagrać w poprzednie części żeby ogarnać o co w tym wszystkim chodzi ? czemu jest tak a nie tak ? i wgóle takie tam :)

Link to post
Share on other sites

no ja też nie grałem we wcześniejsze wersje niż f3 ^^

pierwsze przejście f3 trwało około miesiąca tak mnie gra wciągnęła:)

fallout nv jest jedną z niewielu gier na rynku która faktycznie jest warta swojej ceny dostarcza zabawy na długie godziny a ilość zadań w tym nowym po prostu powala:):)jak ktoś grał w f3 to zalecam zagrać od razu na bardzo trudnym poziomie:)

Link to post
Share on other sites

no ja mam właśnie Fallout 3 wersje GOTY kupiłem z 4 meisące temu i jeszcze nie skończyłem dwóch dodatków bo jak wyszedł new vegas to od razu musiałem zagrac:)^^

bardzo opłacalny zakup za 89.99 masz f3 plus 5 dodatków pewnie ze 100 godzin gry:):P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

przyspieszyłem trochę rozgrywkę;) i gra skończona 67h wg savów a w rzeczywistości pewnie będzie ponad 80 nie mogłem się doczekać zakończenia i poszedłem wątkiem głównym do końca:):] teraz trzeba wczyta i przejść te 3 inne zakończenia gra miód polecam wszystkim:)

Link to post
Share on other sites

Sorrki za trochę odgrzebanie tematu, ale jestem wielkim fanem F3 (3 razy skończony w tym raz z wszystkimi dodatkami). Z tego co tu czytam to NV zaoferuje mi "to samo ale więcej"

Wy mnie w tym utwierdziliście.

Nie mogę się doczekać, Chyba sobie zafunduję na mikołaja :P

W sumie to jedyna gra od dawna, którą zapragnąłem mieć i skończyć a nie tylko zerknąć i skasować.

Takie gry są warte zapłacenia za nie i tylko takie gry kupuję.

 

Kolegi, który nazwał Fallouta FPSem nie będę z litości komentować:D

Link to post
Share on other sites

kupuj kupuj ja niedawno skończyłem fallouta nv jedno z rozwiązań sprawdzone ale doszło two worlds 2 i nie mogę się oderwać żeby zobaczyć inne :P oczywiście musiałem wgrać moda na poziom powyżej 30 a tobie polecam wgrac inne mody poczytaj na forach jeden gość wkłada w to całe serce dlatego fallout po jego modach wygląda fantastycznie do tego dodaje bardziej realne obrażenia i gra nabiera nowego smaku ja tego nie zrobiłem na początku i potem żałowałem

Link to post
Share on other sites

Nie walcie tak od razu że mu się spodoba. Nawet nie byłbym taki pewien - jak lubisz otwartość świata, interakcję z każdym i ogólnie jakieś bardziej RPG to tak.

Ale jak lubujesz się w codach, a BFy są już za duże no to można wracać do kolejnej kopii tego samego...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...