Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Głośniki komputerowe 2.1 <400zł ( mniej=lepiej)

głośniki 2.1 logitech modecom 2.0 microlab komputerowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 erasmous

erasmous
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 18:13

Witam! 

Jako, że moje stare głośniki odmówiły posłuszeństwa, dlatego jestem zmuszony do kupna nowych. Do tej pory miałem podłączoną mini wieżę do komputera + dwa głośniki po 20W (przez wieżę pewnie żarło więcej prądu). Teraz chciałbym kupić głośniki 2.1. Nie chcę 5.1 bo zwyczajnie nie mam na nie miejsca, i nie wykorzystał bym ich potencjału. Co do głośników 2.1, korzystałbym z nich do słuchania muzyki (słucham wszystkiego, ale najwięcej muzyki klubowej i rocka), grania w gry i oglądania filmów. Od głośników oczekuję (mam nadzieję, że nie na wyrost) przyzwoitego basu, dobrze odwzorowanych dźwięków itp. Po prostu chcę, żeby wszystko grało, nie buczało ;) . Po przeglądaniu paru tematów, forów mam upatrzone pięć zestawów: 

Z tych 5 zestawów moimi faworytami jest Modecom MC-MHF60U i Logitech Z623. Nie wiem czy opłaca się dokładać 100zł do tych Logitechów. Na pewno Wy macie więcej wiedzy na ten temat i mam nadzieję, że mi pomożecie. 
Pozdrawiam

Użytkownik erasmous edytował ten post 12 czerwiec 2015 - 18:14

• 0

#2 Spikeblade

Spikeblade
  • Bywalec

• 83 postów
  • 3DMark 06:0

Napisano 13 czerwiec 2015 - 12:53

Do muzyki, a w szczególności do rocka lepiej sprawdzi się 2.0

• 0

#3 erasmous

erasmous
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 14 czerwiec 2015 - 13:11

A co myślisz na temat tych pierwszych modecomów?

• 0

#4 Spikeblade

Spikeblade
  • Bywalec

• 83 postów
  • 3DMark 06:0

Napisano 14 czerwiec 2015 - 14:22

Nie znam ich, ani nigdy ich nie słyszałem, więc ci nie pomogę - sam również mam microlaby, ale solo6c, które w zasadzie po dołożeniu ~50zł ze spokojem dostaniesz.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: głośniki, 2.1, logitech, modecom, 2.0, microlab, komputerowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych