Skocz do zawartości

Jak podłączyć kartę graficzną Zotac 970?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wojciechpiwo,

Recommended Posts

Witam, mam problem z podłączeniem karty graficznej Zotaca pod zasilanie. W zestawie do karty dostałem dwa złącza 6pin z końcówką molex. Zasilacz jest modularny, oprócz zasilania płyty głównej dostałem 2 komplety kabli zasilania sata każdy po 3 wejścia, 2 komplety zasilania PCI-E 8(tylko 6 pinów)z końcówką 6+2 oraz 4pinowy kabel z trzema gniazda[zdj.3]. Czy to prawda, że te złącza dołączone pod kartę z końcówkami molexa są potrzebne tylko w przypadku wychodzących złącz molex z zasilacza, bo w końcu podłączyłem zasilanie pod PCI-E x16? Załączam zdjęcia.

http://postimg.org/gallery/341ahi37e/d44a3b80/

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Torcik
Link to post
Share on other sites

nie kombinuj niepotrzebnie, trzeba było zacząc od podania jaki masz zasilacz, w wiekszości przypadków złacza do zasilacza sa odpowiednio oznakowane i wystarczają do zasilenia karty, kable dołączone do karty są z reguły potrzebne w wyjątkowych sytuacjach gdy używasz jakiegoś badziewnego zasilacza

podłączasz te kabelki z czerwona końcówką co są na zdjeciach i ma wszystko śmigać

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tak 

podaj dokładny model karty i zasiłki 

Widzę, że już nie trzeba. Dzięki Panowie.

 

Jednak coś jest nie tak. Podłączyłem złącze PCI-E pod płytę główną zaraz za PCI-E x16, podłączyłem monitor i wyświetla się jedynie komunikat żeby owe wejście podłączyć. Jakieś pomysły? http://postimg.org/gallery/2ou4bmfd6/f272e441/

Edytowane przez Torcik
Link to post
Share on other sites

Tym masz te 2 kable podłączyć do karty graficznej a nie płyty głównej. Na pierwszym zdjęciu ładnie widać, że masz tam 2 wolne gniazda po prawej.

Co do gniazda w płycie głównej, ja bym je olał (rzadko która płyta główna ma takie), powinno działać bez niego.

Link to post
Share on other sites

Tym masz te 2 kable podłączyć do karty graficznej a nie płyty głównej. Na pierwszym zdjęciu ładnie widać, że masz tam 2 wolne gniazda po prawej.

Co do gniazda w płycie głównej, ja bym je olał (rzadko która płyta główna ma takie), powinno działać bez niego.

Czyli, że niby mam podłączyć dwa czarne kable z czerwonymi końcówkami [PCI-E](patrz link w pierwszym poście zdj.4) pod kartę graficzną? Czy ona się czasem wtedy nie spali?

Czyli, że niby mam podłączyć dwa czarne kable z czerwonymi końcówkami [PCI-E](patrz link w pierwszym poście zdj.4) pod kartę graficzną? Czy ona się czasem wtedy nie spali?

P.S. Co z kablami dołączonymi do karty (zdj 1 post pierwszy)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Co z kablami dołączonymi do karty

nic producent dodaje jeśli klient niema w zasilaczu  takich kabli by podłączyć grafikę 

 

https://youtu.be/ez1YZ1GMtK0?t=195

Edytowane przez wojciechpiwo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...