Skocz do zawartości

Komputer dla gracza [20000 zł] ponowny temat Ponieważ admin kajtek uznał że żartuje.


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: Gry

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 20000

Czy będziesz podkręcać sprzęt?: Tak

Specjalne wymagania: niespecjalnie.

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?:4k

Których części potrzebujesz?: pc,i Monitor 

Czy posiadasz jakieś części ze poprzedniego komputera? nie

więc prosze o doradzanie ,i admina w stylu że przeskoczyłem z g 2020 na 20 tyś.proszę darować.jest to sprawa poważna ,ponieważ jest to dlamnie duża kwota i niechcę wyrzucić kasy w błoto.

Link to post
Share on other sites

Autorze ale sam sobie zaprzeczasz pisząc, że nie chcesz wyrzucić kasy w błoto i przeznaczasz na komputer 20 000:) Nie nie i jeszcze raz nie. Chcesz wydać 20 tysi i nie masz pojęcia jak złożyć kompa? podając jako wytyczną 4K....litosci :)

Link to post
Share on other sites

Kolejny mietek żyjący w sferze marzeń, szukający komputera z mokrego snu, za pieniądze których w życiu na oczy nie widział.
My tutaj cierpimy na rzadką przypadłość zwaną szacunkiem do samych siebie i nie ośmieszamy się biorąc takie tematy na poważnie.

A jak chcesz coś mądrego, to proszę - wybierz sobie najdroższe co dany sklep oferuje i voila, ciesz się.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Witam mam zamiar wymienic mojego g2020 na i5 2320 i moje pytanie oto czy ma to sens do grafiki gtx asus 650 1 gb?
 

 

3 tygodnie temu chciałeś wymieniać biurowego cepa na używaną i5-tkę z dolnej półki, a dzisiaj trollujesz z takim tematem ?

 

Pozwolę sobie tym razem nie stosować eufemizmów, bo tak debilne marnowanie cudzego czasu zasługuje na to, aby sprawy nazywać po imieniu.

 

http://www.13k.pl/-/sugestia.php

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kolejny mietek żyjący w sferze marzeń, szukający komputera z mokrego snu, za pieniądze których w życiu na oczy nie widział.

My tutaj cierpimy na rzadką przypadłość zwaną szacunkiem do samych siebie i nie ośmieszamy się biorąc takie tematy na poważnie.

 

A jak chcesz coś mądrego, to proszę - wybierz sobie najdroższe co dany sklep oferuje i voila, ciesz się.

Mietkiem możesz siebie nazwać:)

Autorze ale sam sobie zaprzeczasz pisząc, że nie chcesz wyrzucić kasy w błoto i przeznaczasz na komputer 20 000:) Nie nie i jeszcze raz nie. Chcesz wydać 20 tysi i nie masz pojęcia jak złożyć kompa? podając jako wytyczną 4K....litosci :)

mam zastrzyk kasy :) ,a nie jest napisane że 20 tyś, tylko mi chodzi do 20:)

 

 

3 tygodnie temu chciałeś wymieniać biurowego cepa na używaną i5-tkę z dolnej półki, a dzisiaj trollujesz z takim tematem ?

 

Pozwolę sobie tym razem nie stosować eufemizmów, bo tak debilne marnowanie cudzego czasu zasługuje na to, aby sprawy nazywać po imieniu.

 

http://www.13k.pl/-/sugestia.php

 

proszę mnie nie obrażać:) zadałem pytanie nie umisz odpowiedzieć ,to cisza.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...