Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

LG G3 vs Huawei Ascend G7

LG G3 Huawei G7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zulimazuli

zulimazuli
  • Amator

• 26 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 20:02

Czołem!

Nadszedł czas na wymianę smartfona na coś lepszego i większego.
Zastanawiam się nad dwoma modelami:
LG G3 (D855) lub Huawei Ascend G7.

Obydwa 5.5", Android 5, dobre aparaty, ciekawe UI, itp.

Za LG G3 przemawia to, że mimo tej samej wielkości ekranu jest nieco mniejszy i lżejszy. Ekran 2k (przereklamowane, dużej różnicy w porównaniu do FHD nie ma chyba) pobiera całkiem dużo energii.
Za Huawei G7 przemawia cena, która jest na aukcjach około 200-400zł mniejsza (dodam, że interesują mnie tylko nowe modele, ze sklepów, nie od osób prywatnych).

Czy ktoś z Was użytkuje/użytkował któryś z powyższych telefonów i jest w stanie go ocenić?
Zdaję sobie sprawę, że próbuje wybrać między dwoma półkami cenowymi, ale mimo wszystko, nie mogę się zdecydować... Czy warto dodać te pare stówek do G3?

Pozdrawiam! :)

• 0

#2 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 10 czerwiec 2015 - 20:21

Ja mam G3 i bardzo go chwalę. W sklepie kosztuje 1600 wersja z 2gb ramu a od pewnych sprzedawców na allegro kupisz za tyle wersję z 3gb ramu. Warto
  • 0

#3 Janekowski

Janekowski
  • Amator

• 40 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 06:30

@dawid0032

za 1649zł można kupić wersję z 3GB RAM w: 

MediaMarkcie, Saturnie, w RTVEuroAGD. 

• 0

#4 Xarix

Xarix
  • Master

• 5160 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 11 czerwiec 2015 - 07:28

Nie ma sensu tyle wydawać na ten telefon bo ta rozdziałka nie zapycha RAMu tylko siedzi na procku. Za 1200zł można kupić nówkę 2GB RAMu i jak dla kogoś priorytetem są 5.5 i świetny aparat to to jest best option.
  • 1

#5 zulimazuli

zulimazuli
  • Autor tematu
  • Amator

• 26 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 08:35

Trochę znalazłem informacji na temat wersji 3GB vs 2GB i w wypadku LG G3 zdecydowałbym sie na 2GB wersję.

Czytając powyższe posty rozumiem, że wszyscy sugerują wybrać z tych dwóch modeli LG G3? ;)
A może ktoś się wypowiedzieć na temat huawei G7?
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LG G3, Huawei G7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych