Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[K] Myszkę głównie do cs go , 120zł z kw

SS rival steelseries rival

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 novator14

novator14
  • Novi

• 174 postów
  • Miejscowość:Wąbrzeźno

Napisano 10 czerwiec 2015 - 12:42

Witam , jak w teacie . Kupię myszkę do cs go , cena do 120zł , najchętniej z półroczną gwarancją. Jestem low sensem i chciałbym grać na 400dpi ewentualnie na 800. Liczy się bardzo dobra precyzja. Przy bardzo dynamicznych akcjach moje wmo 1.1a się gubi, prawdopodobnie akceleracja , która mimo softwarowego wyłączenia występuję, albo po prostu sensor nie ogarnia . Podkładka to razer goliathus speed. Niestety ale nie chce myszki razera, nie miło się przejechałem na deathadderze i uraz pozostał. Mile widziany steelseries rival :>

Użytkownik novator14 edytował ten post 10 czerwiec 2015 - 13:50

CPU: amd ryzen 2600, Mobo: Asrock x370 gaming k4 Cooler: stock Ram: g.skill 3000mhz cl15 2x4gb Hdd: Seagate st1000dm003 SSD: Crucial m500 240gb GPU: Palit dual gtx1070 psu: Corsair cx600m case: Zalman Z3 plus

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SS rival, steelseries, rival

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych