Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Czytnik ebook

kindle ebook

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Thrash

Thrash
  • Amator

• 69 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 22:41

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem czytnika ebooków ponieważ zdarza mi się zapominać o wypożyczonych książkach z biblioteki co czasami skutkuje grzywną w postaci 2-5zł :P

Nie czytam bardzo dużo. Spodziewam się, że jeśli będę miał czytnik ebooków to średnio będę czytał książkę na miesiąc. W takim wypadku jest w ogóle sens kupowania czytnika?

Nie ma co ukrywać, że posiadanie kilkudziesięciu książek w jednym miejscu o wadze ~200g jest dużą zaletą.

Mam zamiar wydać do 300zł na pierwszy czytnik, czyli prawdopodobnie wybór padnie na Kindle 7 touch za ok 290zł. Znajdę w tej cenie coś lepszego, czy kindle nie ma w tej sferze konkurencji? Oczywiście e-ink, nowy sprzęt, żadne używki.

Nie zależy mi na pdf, nie przeszkadza mi konwertowanie książki na inny format. Czytnik ma służyć tylko do książek.

Jeśli chodzi o kindle to jak to jest z reklamami. Są one zawsze czy tylko przy włączonym wifi? Z tego co widziałem są one tylko w menu, przeszkadzają?

Dodatkowo jak to wygląda z książkami z nie do końca "legalnego" źródła?

Dziękuje z góry za pomoc i porady.

Użytkownik Thrash edytował ten post 09 czerwiec 2015 - 22:41

• 0

#2 aleksiejs

aleksiejs
  • Gaduła

• 437 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 09 czerwiec 2015 - 22:53

Reklamy nie przeszkadzają, a dodatkowo nie są one przeznaczone na nasz rynek i wystarczy napisać do konsultantów w amazon, a oni od ręki reklamy usuwają :) tak było ~2 lata temu, ale może to się nie zmieniło.

• 0

Jeśli szukasz ładnych życzeń lub wierszyków dla swoich bliskich na różne okazje to zapraszam na stronę https://zyczeniowo.pl/ , gdzie jest ich naprawdę wiele - długie, krótkie, śmieszne np. życzenia bożonarodzeniowe

#3 Thrash

Thrash
  • Autor tematu
  • Amator

• 69 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 23:20

Jakie masz zdanie na temat samego urządzenia i ogólnego zastosowania czytników?

• 0

#4 aleksiejs

aleksiejs
  • Gaduła

• 437 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 10 czerwiec 2015 - 11:13

Jestem bardzo zadowolony,a mam już dość stary model (Kindle 4).
Zwiesil się łącznie z 5 razy od kupienia i ogólnie sprzęt niezniszczalny. Kupiony i używany tylko do czytania ebookow i z tego zadania wywiązuje się znakomicie :-)
Książek przerobił sporo przez ten czas i nie leży nieużywany. Najlepiej czytać na nim mobi lub doc, pdfy konwertuje do doc i jest ok.

Z tel.
  • 0

Jeśli szukasz ładnych życzeń lub wierszyków dla swoich bliskich na różne okazje to zapraszam na stronę https://zyczeniowo.pl/ , gdzie jest ich naprawdę wiele - długie, krótkie, śmieszne np. życzenia bożonarodzeniowe

#5 anhus

anhus
  • Zapaleniec

• 1349 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 19:51

My mamy takiego Kindle 7 i szczerze powiedziawszy reklamy nie są jakoś mega uciążliwe.

• 0

#6 salvatorre

salvatorre
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 11:58

Ja polecam Cybooka Muse HD. NIe jest popularny w Polsce, ale osobiście sobie go chwalę.

• 0

#7 agness33

agness33
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 14:27

Dla mnie istnieje tylko jeden czytnik - Pocketbook 631, chwalę go sobie ogromnie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kindle, ebook

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych