Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem czytnika ebooków ponieważ zdarza mi się zapominać o wypożyczonych książkach z biblioteki co czasami skutkuje grzywną w postaci 2-5zł :P

 

Nie czytam bardzo dużo. Spodziewam się, że jeśli będę miał czytnik ebooków to średnio będę czytał książkę na miesiąc. W takim wypadku jest w ogóle sens kupowania czytnika?

 

Nie ma co ukrywać, że posiadanie kilkudziesięciu książek w jednym miejscu o wadze ~200g jest dużą zaletą.

 

Mam zamiar wydać do 300zł na pierwszy czytnik, czyli prawdopodobnie wybór padnie na Kindle 7 touch za ok 290zł. Znajdę w tej cenie coś lepszego, czy kindle nie ma w tej sferze konkurencji? Oczywiście e-ink, nowy sprzęt, żadne używki.

 

Nie zależy mi na pdf, nie przeszkadza mi konwertowanie książki na inny format. Czytnik ma służyć tylko do książek.

 

Jeśli chodzi o kindle to jak to jest z reklamami. Są one zawsze czy tylko przy włączonym wifi? Z tego co widziałem są one tylko w menu, przeszkadzają?

 

Dodatkowo jak to wygląda z książkami z nie do końca "legalnego" źródła?

 

Dziękuje z góry za pomoc i porady.

Edytowane przez Thrash
Link to post
Share on other sites

Jestem bardzo zadowolony,a mam już dość stary model (Kindle 4).

Zwiesil się łącznie z 5 razy od kupienia i ogólnie sprzęt niezniszczalny. Kupiony i używany tylko do czytania ebookow i z tego zadania wywiązuje się znakomicie :-)

Książek przerobił sporo przez ten czas i nie leży nieużywany. Najlepiej czytać na nim mobi lub doc, pdfy konwertuje do doc i jest ok.

 

Z tel.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...