Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Drugi telefon do 500zł max (Iphone 4/4s ??) pomóżcie

drugi telefon do 500 iphone 4 iphone 4s co wybrac smartfon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 credo13

credo13
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 10:37

Witam, poszukuję jakiegoś telefonu, który by pełnił rolę dodatkowego, do czego będzie potrzebny? rozmowy, smsy, do tego najbardziej, bardzo sporadycznie jakieś zdjęcie, do reszty będe używał 'głównego' telefonu. Zależy mi żeby w jak najbardziej możliwy sposób działał płynnie i nie zawieszał przy tych prostych pracach, wielkość mała najwięcej 4,5''. Do przeznaczenia mam tak max 500zł i to już jest mex, najlepiej coś w granicach 450, w grę wchodzą używki, zastanawiałęm się nad Iphonem 4 bądź 4s, używki można za tyle dostać (bez simlocka i icloud) nie pracowałem jeszcze na ios i jestem ciekawe, ale windows i android też wchodzi w grę. Wielkie dzięki za pomoc.

• 0

#2 nimfek121

nimfek121
  • Entuzjasta

• 664 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 07 czerwiec 2015 - 10:41

Lumia l735 od kogoś kto przedłużył umowę powinieneś wyrwać. Iphone 4 to już totalny staroć i nie warto się w niego pchać. 

• 0

CPU: i7 7700 MOBO: Asrock H110-AC/ITX PSU: Corsair SF450 CASE: Fractal Design Node 202 HDD: Samsung HD502J + Iridium Pro 240GB RAM: Corsair Vengance 2x8GB 3000Mhz GPU: Brak (póki co) 

#3 Ravir

Ravir
  • Nowa jednostka chorobowa : Zespół Maciarewicza

• 3290 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 13:44

Za 500 zł spokojnie Kupisz Lumię 735 od kogoś kto przełuzył umowę - nową, pewną sztukę, z kompletem dokumentów.

IPhone 4 / 4s to leciwy sprzęt i nie warto się w niego pakować, zwlaszcza, ze sporo jest niep pewnych egzemplaży orza mocno wytyranych -  Japka :) bardzo dobrze trzymają wartość i tanie egzemplaże są albo bardzo stare albo nie pewne.

• 0

Dell Venue 11 Pro 7130 - Nokia Lumia 920 - Nokia Lumia 720

#4 Rufucjusz

Rufucjusz
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 11:31

Też bym doradził jakaś lumie sam niedawno kupiłem nie jakiś wypasiony model http://allegro.pl/no...5338165090.htmlale za nie wielkie pieniądze która by mi służyła tylko do pracy. Sam system WP to według mnie świetna sprawa. Dotychczas miałem jedynie do czynienia z robocikiem. Wizualnie bardzo ładnie się prezentuje, z działaniem też nie było jakiś większych problemów. Aplikacji myślałem że będzie znacznie mniej a do teraz zapewne jeszcze wiele najlepszych czeka na moje odkrycie. Także jak chce się robić zdjęcia to lumie zwykle trzymają nie najgorszy standard. Iphona też chętnie bym sobie wypróbował ale jak wcześniej pisano czwóreczka to już najlepsze dni ma już dawno za sobą. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drugi telefon, do 500, iphone 4, iphone 4s, co wybrac, smartfon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych