Skocz do zawartości

LG G3 f400, Galaxy s5 , zmiana telefonu


Recommended Posts

Witajcie forumowicze!

Przymierzam się do zmiany telefonu.
Mój wysłużony galaxy s2 zosytał niedawno zalany i od tamtego czasu mocno mi wariuje.

Rozglądałem się troche w internecie i w końcu wybrałem dwa telefony.
LG G3 F400 (z 3 gb RAM) i Galaxy s5.
Cena jest bardziej atraktyjna u LG (na allegro 1200-1300 złotych). Niestety nie wiem za dużo o tych telefonach. Oprócz suchych specyfikacji. Co możecie mi doradzić? Jeżeli znacie inne smartfony, lepsze wg Was w tej cenie, nie krępujcie się, piszcie!

Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi!

:)

Link to post
Share on other sites

To już zależy od preferencji i co się komu podoba. Jest kilka porównywalnych modeli. Każdy ma swoje wady i zalety, których inny może nie mieć.

W tym przedziale co G3 wersja z 3gb ramu jest jeszcze S5, HTC One M8, Samsung Galaxy Note 3, Asus Zenfone 2, Motorola Moto X 2 generacji, HTC Desire Eye, Sony Xperia Z2/Z3, OnePlus One, Meizu MX4

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie mam czasu a czytanie opisu nie boli. Patrz skąd jest wysyłka, jak nie pisze to patrz ja czas dostawy. Jak bardzo dlugi to z zagranicy

Kolejna rzecz to dowód zakupu. Jak jest faktura z marżą to odpada

Jak jest z zagranicy to nie ma gwarancji producenta. Nie daj się nabrać że jest. Może być tylko serwisowa czyli tak jakby jej nie było

Link to post
Share on other sites

Kolego... To powiedz mi skoro piszą w aukcji że gwarancja jest PRODUCENTA na taki a taki czas to co jest w tym złego , telefon powystawowy czy używany?? w takim razie powinni go oznaczać jako używanego...

W talim razie, czy takie oświadczenie jest wystarczające?

- gwarancja producenta 24m-ce w serwisie centralnym LG MŁAWA na podstawie fvat 23% lub paragonu

- dowód zakupu paragon fiskalny lub pełna FVAT 23%
 

Sprzęt fabrycznie nowy, nieużywany. Gwarancja producenta 24m-ce.
Każdy sprzedawany przez nas towar jest w naszych magazynach.

Sprzedajemy towar fabrycznie nowy, nieużywany, tylko z legalnego źródła, od europejskich dystrybutorów produktu. Towary są dostępne na stanie - nie sprzedajemy wirtualnych rzeczy !
Edytowane przez Matt91PL
Link to post
Share on other sites

Jest w aukcji napisane coś takiego DO ZAKUPIONEGO TELEFONU DOLĄCZYMY:

FISKALNY PARAGON ZAKUPU LUB FAKTURE VAT-MARŻE

 

A teraz. Po 1 to nie jestem Twoim kolegą a po 2 odsyłam Cię to tematu Igorussa http://forum.benchmark.pl/index.php?/topic/171615-Gwarancja-serwisowa,-F-VAT-marża-itp.---Jak-nie-dać-się-oszukać?-Poradnik-kupującego#entry1802352

Gdzie wyraźnie jest napisane żeby unikać marże

Link to post
Share on other sites

to oświadczenie któe dodałem też nie jest odpowiednie? nie pojawia się tam pojęcie MARŻA......G
woli jasności to "oświadczeni" skopiowałem z tej aukcji
http://allegro.pl/lg-g3-32gb-d855-white-3gb-ram-32gb-4k-fvat23-i5387032691.html
paragon lub faktura vat, gwarancja producenta, 24 msc.


Wiem że brak wiedzy może być denerwujący. Dlatego też proszę tylko o odpowiedź czy w tej ostatniej aukcji (LUXE SHOP) widać jakies nieprawidłowości.

Edytowane przez Matt91PL
Link to post
Share on other sites

Nie widać nieprawidłowości,wszystko jest OK.

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

 

@dawid0032, również dziękuję za pomoc. Niemniej jednak życzę Ci, żeby ktoś miał tyle samo cierpliwości co Ty do mnie gdy będziesz szukał informacji na temat w którym nie jesteś obeznany ;)

Owszem jednak to nie jest wersja której szukam (3 gb ram, które występują z tego co wiem tylko w wersji z pamięcią 32 gb ) :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Witam zakupiłem telefon jak w temacie ze sklepu Okey.gsm. Koszt 650 zł. Co mogę o nim powiedzieć po 2 miesiącach użytkowania: LTE śmiga w Polsce aż miło. Wersja Koreańska różni się tym że mam długą antenkę metalową do telewizji cyfrowej naziemnej zamiast radia - jak to jest w wersji europejskiej - niestety działa tylko w Korei (albo mi się nie udało tego uruchomić), 3 gb RAMu. Ogólnie telefon super szybki jak dla mnie - wcześniej używałem motorole razr.

 

Niestety pojawiła się 3 razy wada,  ekran zaczął znikać, jakby się wygaszał sam a następnie migotał na krawędziach. Już miałem wysyłać go do serwisu ale nagle cudownie sam się naprawił. Jeżeli częstotliwość tej wady się zwiększy to odsyłam sprzęt (gwarancja 24 mce) ale podejrzewam że to potrwa (azja.) Na YT jest jeakiś sposób z włożeniem monety pod obudowe :D (serio).

 

"Poleciałem" na te 3gb Ramu trochę. Z dystansu jak na to patrze to chyba wolałbym dopłacić te 80zł w Polsce z Polskim Xiaomi Mi4 (też ma 3 gb ram) albo Huawei P8 Lite z 2 Gb ram ale w Polsce serwis. Śwęty spokój jest bezcenny.

 

 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...