Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

LG G3 f400, Galaxy s5 , zmiana telefonu

nowy telefon android

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21 fruton

fruton
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 28 październik 2016 - 18:50

Witam zakupiłem telefon jak w temacie ze sklepu Okey.gsm. Koszt 650 zł. Co mogę o nim powiedzieć po 2 miesiącach użytkowania: LTE śmiga w Polsce aż miło. Wersja Koreańska różni się tym że mam długą antenkę metalową do telewizji cyfrowej naziemnej zamiast radia - jak to jest w wersji europejskiej - niestety działa tylko w Korei (albo mi się nie udało tego uruchomić), 3 gb RAMu. Ogólnie telefon super szybki jak dla mnie - wcześniej używałem motorole razr.

Niestety pojawiła się 3 razy wada,  ekran zaczął znikać, jakby się wygaszał sam a następnie migotał na krawędziach. Już miałem wysyłać go do serwisu ale nagle cudownie sam się naprawił. Jeżeli częstotliwość tej wady się zwiększy to odsyłam sprzęt (gwarancja 24 mce) ale podejrzewam że to potrwa (azja.) Na YT jest jeakiś sposób z włożeniem monety pod obudowe :D (serio).

"Poleciałem" na te 3gb Ramu trochę. Z dystansu jak na to patrze to chyba wolałbym dopłacić te 80zł w Polsce z Polskim Xiaomi Mi4 (też ma 3 gb ram) albo Huawei P8 Lite z 2 Gb ram ale w Polsce serwis. Śwęty spokój jest bezcenny.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowy telefon, android

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych