Skocz do zawartości

Xonar DX + apmiltuner/aurvany


Recommended Posts

Witam. Pytanie może i błache, lecz nie orientuję się zbytnio w temacie. Kupiłem niedawno słuchawki creative aurvana live i myślę nad wymianą karty dźwiękowej na xonar dx/xd.

 

Oprócz tego posiadam amplituner fisher studio & standard r9-910 (nie mogłem znaleźć podobnych na necie dla zobrazowania 220v,50khz, 300w) oraz kolumny diora yellow line (http://archiwumallegro.pl/yellow_line_d ... 96329.html)

 

Ciekawi mnie, czy po zakupie tego xonara odczuję różnicę na moich kolumnach,słuchawkach. Rodzi się również pytanie, czy słuchawki podłączyć do amplitunera, czy bezpośrednio do karty dźwiękowej. obecnie pracuję na realtek hd audio (integra do gigabyta).

Link to post
Share on other sites

To teraz nasuwa mi się na myśl pytanie, czy kupować w ogóle tę kartę, czy podłączać słuchawki do amplitunera ? .. Z tego co czytałem, różnica pomiędzy integrą a xonarem jest spora dla aurvan, które ponoć nie są gaming, tylko audiofilskie z niższej półki cenowej.

czy bedzie lepiej niz na ampli? na to pytanie nie ma odpowiedzi, musisz przekonac sie sam, lub musisz znalezc kogos, kto juz to sprawdzil (google mowi, ze szanse na to sa marne). czy bedzie lepiej na xonarze niz na integrze? z pewnoscia. czy ta roznica bedzie warta 250zl? watpie.

Link to post
Share on other sites

To teraz nasuwa mi się na myśl pytanie, czy kupować w ogóle tę kartę, czy podłączać słuchawki do amplitunera ? .. Z tego co czytałem, różnica pomiędzy integrą a xonarem jest spora dla aurvan, które ponoć nie są gaming, tylko audiofilskie z niższej półki cenowej.

czy bedzie lepiej niz na ampli? na to pytanie nie ma odpowiedzi, musisz przekonac sie sam, lub musisz znalezc kogos, kto juz to sprawdzil (google mowi, ze szanse na to sa marne). czy bedzie lepiej na xonarze niz na integrze? z pewnoscia. czy ta roznica bedzie warta 250zl? watpie.

Dla tego xonar DS jest dobry cena=jakość, tylko brak mu wzmacniacza słuchawkowego :P , ale pisałem jak to ominąć już ;)
Link to post
Share on other sites

Dziekuję za powyższą dyskusję, w pewnym sensie mam obraz na sprawę.

 

Postanowiłem, że wstępnie nie zmienię karty dźwiekowej i poczekam, aż na allegro trafi się jakaś okazja na xonara dx. To tak lekko zmieniając temat, jak wygrzać te słuchawki na wyżej wymienionym sprzęcie (czy na ampli,czy karcie; normalnie słuchać muzyki, czy zostawic w kącie na 50godzin przy włączonej muzyce; głośno, cicho) ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...