Skocz do zawartości

LG G3s - skąd ta różnica w cenach


Recommended Posts

Witam,

 

po burzliwej obserwacji forum zdecydowałem się na zakup LG G3s.

Ogólnie patrze na ceny po sklepach i różnica jest bardzo duża (począwszy od "markowych" x-kom'ów, komputroników, kończąc na allegro).

 

Zastanawia mnie też różnica w cenie pomiędzy stacjonarnym, internetowym w x-kom, a ceną z allegrą też x-kom'u. Różnica to 88zł plus słuchawki? O co chodzi?

http://allegro.pl/smartfon-lg-g3-s-4x1-2ghz-8gb-ips-lte-sluchawki-i5418864307.html

 

Swoją drogą na komputroniku jest promocja. G3s w cenie 700zł z zesputą diodą powiadamiającą.

Warto?

Edytowane przez Suseh
Link to post
Share on other sites

Ale cena jest na korzyść Allegro.

Normalnie w sklepie kosztuje 888zł.

A tutaj 799zł (w tym słuchawki, któe kosztują średnio 79zł). 

Okazja? Czy coś nie tak.

Patrze na parametry w opisie aukcji i nie widzę nic różnego od standardowej aukcji g3s.

Link to post
Share on other sites

Na allegro sprzedają czasem takie "zestawy", np. laptop na stronie kosztuje 1500, na allegro mają tego samego lapka tez za 1500 tylko z głośnikami, torbą i czymś jeszcze, taka polityka firmy ;p Wydaje mi się że na allegro sprzedają więcej i takimi ofertami przyciągają klientów, kupiłem u nich sporo rzeczy, przez allegro i stronę, mega porządny sklep więc haczyków w tej ofercie nie ma.

Link to post
Share on other sites

Panowie, ja właśnie też to rozumiem. Cena taka sama lub podobna plus gratisy [chwyt marketingowy].

Ale tutaj minus 88zł plus gratis, ktory wart jest ~80zł.. Razem 168zł.

 

Chyba się skuszę. Co doradzalibyście jako osłonę do LG G3s? Jest jakaś klapka, który chroni tył tylko?

Całe etui, ktore otwiera się jakoś nie bardzo mi się podoba.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...