Skocz do zawartości

Oneplus One czy może jednak coś "łatwiej dostępnego"


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez RafiXll,

Recommended Posts

Witajcie !
Od razu przepraszam za kolejny post "pomóżcie mi wybrać".

 

   Zatem, od pewnego czasu nachodzi mnie myśl, aby w końcu zmienić swojego starego HTC One S, na coś co będę mógł spokojnie wziąć nie martwiąc się przede wszystkim o stan mojej baterii, która w tym modelu HTC jest tragiczna.
    Bardzo mocno zastanawiam się nad Oneplus One, o którym mówią/mówili, że "jest pogromcą flagowców". Czytałem na forum wiele pozytywnych opinii na temat tego modelu, lecz martwi mnie jedynie dostępność i to że nie mamy w Polsce żadnego "punktu" tej firmy. 
   Jestem oczywiście otwarty na wszelkie propozycje, lecz nie chcę słyszeć nic o samsungach (po prostu nienawidzę tych plastików). Zastanawiałem się jeszcze nad modelami od Asusa oraz LG G2.  Dysponuję budżetem 1000-1200 naszych pięknych złotych polskich. 
   Zależy mi przede wszystkim na tym aby telefon potrafił wytrzymać od rana do wieczora na pełnych obrotach, aby się nie przegrzewał oraz aby płynnie działał na systemie Android :)

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

Edytowane przez Whentyl
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

One plus jest już w polsce od kilku miesięcy do tego teraz do 7 czerwca taniej... Bez problemowy telefon. Wrzucasz na niego co chcesz i śmiga no chyba, że musisz mieć andka 5.1.1 (to niektórzy producenci oprogramowania nie nadążyli z aktualizacjami ) wróciłem na 5.0.2 i jest ok żadnych problemów. Root i boobsloader odblokować idzie bez problemu. Jest głośny robi świetne zdjęcia, ma dobry ekran ( i jasny ). Obecnie po zabawie z nowiutkim s6 i z3 - dałem sobie siana z tymi flagowcami i ich super funkcjonalnością która do niczego się nie przydaje ( badziewne aplikacje ) Cm 11 czy 12 to świetne i stabilne systemy. O ile np samsung s 6 ( nie edge ) przy wrzuconym mx playerze wywalał aplikacja została zamknięta itd. tak u mnie nie mam problemów. Aaa i jeszcze do tego cena 1400 dałem za 64 GB sandstone black w grudniu, do tego Orzly h9+ i orzly case. Na szkiełku zero rys tel jak nówka wciąż a zbytnio nie dbam tzn córa 2 latka się czasem bawi kamerą i w coś tam prubóje grać. A i jeszcze jedno One plus One nie dostaniesz zawiniętego w srajtaśmę - wiem że bycie eko jest trendy ale osobiście mam to w du...e i wolę porządne pudełko które nie rozłoży mi się w szafie za 2 - 3 lata. Bateria trzyma około 4 dni normalnego użytkowania - tzn czasem fb pare smsów kilka minut rozmowy i zdjęcia czy film. Podczas oglądania filmu fhd na słuchawkach z jasnością na minimum - oglądałem w nocy zjadło aż 3% baterii z 67 do 64... Ciekawe ile sgs 6 by miał..... 67 - 30???

 

A i polecam kupno u producenta a nie z alledebillo... Tam sprzedają chińczyki z cm 11 ale zmienionym z color os. Z resztą jakoś wersja EU ma 2 lata gwarancji producenta a nie chiński rok.... dodatkowo każą sobie płacić 1600+ .... AAAA i w promocji ta wersja którą mam kosztuje 1249... https://oneplus.net/pl/one

 

 

16 GB zapełnisz filmem 4k w kilka chwil, Wrzucisz sobie muzę (aktualnie uważam że dźwięk ma zajefajny i sraple się chowa ) i będzie Ci brakło miejsca bo niestety zobaczysz że telefon to kombajn :) Przestaniesz używać laptopa tableta i mp3, aparatu ( chyba że masz lustrzankę 3k+ z dobrym obiektywem ) jak chcesz bierz biały ale uważam, że to kilka gb zapełnisz dość szybko.

Edytowane przez RafiXll
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A zamawiając ze strony producenta słyszałem plotki, że jedyną opcją zapłaty jest PayPal, to prawda? I ile kosztuje wysyłka do Polski ?  Mi bardziej zależałoby na wersji 16GB, biały design no i 64GB to dla mnie zbyt dużo, zbędne jest to dla mnie po prostu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...