Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Oneplus One czy może jednak coś "łatwiej dostępnego"

oneplus one opo

Najlepsza odpowiedź RafiXll, 02 czerwiec 2015 - 22:37

One plus jest już w polsce od kilku miesięcy do tego teraz do 7 czerwca taniej... Bez problemowy telefon. Wrzucasz na niego co chcesz i śmiga no chyba, że musisz mieć andka 5.1.1 (to niektórzy producenci oprogramowania nie nadążyli z aktualizacjami ) wróciłem na 5.0.2 i jest ok żadnych problemów. Root i boobsloader odblokować idzie bez problemu. Jest głośny robi świetne zdjęcia, ma dobry ekran ( i jasny ). Obecnie po zabawie z nowiutkim s6 i z3 - dałem sobie siana z tymi flagowcami i ich super funkcjonalnością która do niczego się nie przydaje ( badziewne aplikacje ) Cm 11 czy 12 to świetne i stabilne systemy. O ile np samsung s 6 ( nie edge ) przy wrzuconym mx playerze wywalał aplikacja została zamknięta itd. tak u mnie nie mam problemów. Aaa i jeszcze do tego cena 1400 dałem za 64 GB sandstone black w grudniu, do tego Orzly h9+ i orzly case. Na szkiełku zero rys tel jak nówka wciąż a zbytnio nie dbam tzn córa 2 latka się czasem bawi kamerą i w coś tam prubóje grać. A i jeszcze jedno One plus One nie dostaniesz zawiniętego w srajtaśmę - wiem że bycie eko jest trendy ale osobiście mam to w du...e i wolę porządne pudełko które nie rozłoży mi się w szafie za 2 - 3 lata. Bateria trzyma około 4 dni normalnego użytkowania - tzn czasem fb pare smsów kilka minut rozmowy i zdjęcia czy film. Podczas oglądania filmu fhd na słuchawkach z jasnością na minimum - oglądałem w nocy zjadło aż 3% baterii z 67 do 64... Ciekawe ile sgs 6 by miał..... 67 - 30???

A i polecam kupno u producenta a nie z alledebillo... Tam sprzedają chińczyki z cm 11 ale zmienionym z color os. Z resztą jakoś wersja EU ma 2 lata gwarancji producenta a nie chiński rok.... dodatkowo każą sobie płacić 1600+ .... AAAA i w promocji ta wersja którą mam kosztuje 1249... https://oneplus.net/pl/one

16 GB zapełnisz filmem 4k w kilka chwil, Wrzucisz sobie muzę (aktualnie uważam że dźwięk ma zajefajny i sraple się chowa ) i będzie Ci brakło miejsca bo niestety zobaczysz że telefon to kombajn :) Przestaniesz używać laptopa tableta i mp3, aparatu ( chyba że masz lustrzankę 3k+ z dobrym obiektywem ) jak chcesz bierz biały ale uważam, że to kilka gb zapełnisz dość szybko.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Whentyl

Whentyl
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 22:19

Witajcie !
Od razu przepraszam za kolejny post "pomóżcie mi wybrać".

Zatem, od pewnego czasu nachodzi mnie myśl, aby w końcu zmienić swojego starego HTC One S, na coś co będę mógł spokojnie wziąć nie martwiąc się przede wszystkim o stan mojej baterii, która w tym modelu HTC jest tragiczna.
    Bardzo mocno zastanawiam się nad Oneplus One, o którym mówią/mówili, że "jest pogromcą flagowców". Czytałem na forum wiele pozytywnych opinii na temat tego modelu, lecz martwi mnie jedynie dostępność i to że nie mamy w Polsce żadnego "punktu" tej firmy. 
   Jestem oczywiście otwarty na wszelkie propozycje, lecz nie chcę słyszeć nic o samsungach (po prostu nienawidzę tych plastików). Zastanawiałem się jeszcze nad modelami od Asusa oraz LG G2.  Dysponuję budżetem 1000-1200 naszych pięknych złotych polskich. 
   Zależy mi przede wszystkim na tym aby telefon potrafił wytrzymać od rana do wieczora na pełnych obrotach, aby się nie przegrzewał oraz aby płynnie działał na systemie Android :)

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

Użytkownik Whentyl edytował ten post 02 czerwiec 2015 - 22:21

• 0

#2 RafiXll

RafiXll
  • Entuzjasta

• 719 postów
  • GG:3062147
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 02 czerwiec 2015 - 22:37   Najlepsza odpowiedź

One plus jest już w polsce od kilku miesięcy do tego teraz do 7 czerwca taniej... Bez problemowy telefon. Wrzucasz na niego co chcesz i śmiga no chyba, że musisz mieć andka 5.1.1 (to niektórzy producenci oprogramowania nie nadążyli z aktualizacjami ) wróciłem na 5.0.2 i jest ok żadnych problemów. Root i boobsloader odblokować idzie bez problemu. Jest głośny robi świetne zdjęcia, ma dobry ekran ( i jasny ). Obecnie po zabawie z nowiutkim s6 i z3 - dałem sobie siana z tymi flagowcami i ich super funkcjonalnością która do niczego się nie przydaje ( badziewne aplikacje ) Cm 11 czy 12 to świetne i stabilne systemy. O ile np samsung s 6 ( nie edge ) przy wrzuconym mx playerze wywalał aplikacja została zamknięta itd. tak u mnie nie mam problemów. Aaa i jeszcze do tego cena 1400 dałem za 64 GB sandstone black w grudniu, do tego Orzly h9+ i orzly case. Na szkiełku zero rys tel jak nówka wciąż a zbytnio nie dbam tzn córa 2 latka się czasem bawi kamerą i w coś tam prubóje grać. A i jeszcze jedno One plus One nie dostaniesz zawiniętego w srajtaśmę - wiem że bycie eko jest trendy ale osobiście mam to w du...e i wolę porządne pudełko które nie rozłoży mi się w szafie za 2 - 3 lata. Bateria trzyma około 4 dni normalnego użytkowania - tzn czasem fb pare smsów kilka minut rozmowy i zdjęcia czy film. Podczas oglądania filmu fhd na słuchawkach z jasnością na minimum - oglądałem w nocy zjadło aż 3% baterii z 67 do 64... Ciekawe ile sgs 6 by miał..... 67 - 30???

A i polecam kupno u producenta a nie z alledebillo... Tam sprzedają chińczyki z cm 11 ale zmienionym z color os. Z resztą jakoś wersja EU ma 2 lata gwarancji producenta a nie chiński rok.... dodatkowo każą sobie płacić 1600+ .... AAAA i w promocji ta wersja którą mam kosztuje 1249... https://oneplus.net/pl/one

16 GB zapełnisz filmem 4k w kilka chwil, Wrzucisz sobie muzę (aktualnie uważam że dźwięk ma zajefajny i sraple się chowa ) i będzie Ci brakło miejsca bo niestety zobaczysz że telefon to kombajn :) Przestaniesz używać laptopa tableta i mp3, aparatu ( chyba że masz lustrzankę 3k+ z dobrym obiektywem ) jak chcesz bierz biały ale uważam, że to kilka gb zapełnisz dość szybko.

Użytkownik RafiXll edytował ten post 02 czerwiec 2015 - 22:46

• 1

Procesor: I7 6700K Mobo: Asus Maximus Hero VIII

Pamięci: G.Skill 32GB 3000 MHz CL15 Grafika: Zotac 1080 AMP! EXTREME

Dźwięk:  Hyper X Cloud Chłodzenie: Noctua NH-D 15
Myszka: Mionix Avior 7000 Buda: BeQuiet Silent Base 800

Klawiatura: Corsair K50

#3 Whentyl

Whentyl
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 22:41

A zamawiając ze strony producenta słyszałem plotki, że jedyną opcją zapłaty jest PayPal, to prawda? I ile kosztuje wysyłka do Polski ?  Mi bardziej zależałoby na wersji 16GB, biały design no i 64GB to dla mnie zbyt dużo, zbędne jest to dla mnie po prostu. 

• 0

#4 RafiXll

RafiXll
  • Entuzjasta

• 719 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 22:47

Poza tym widnieje napis sold out czyli widzisz że schodzi :)

• 0

Dźwięk:  Hyper X Cloud Chłodzenie: Noctua NH-D 15
Myszka: Mionix Avior 7000 Buda: BeQuiet Silent Base 800

Klawiatura: Corsair K50

#5 Whentyl

Whentyl
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 16:40

Mam jeszcze jedno pytanie co do tego modelu. Ponieważ słabo orientuję się w aktualizacjach Androida, jestem ciekaw czy są jakiekolwiek szanse na to aby Androida M dostał także Oneplus One ? 

• 0

#6 Rica1

Rica1
  • Uczę się

• 2055 postów
  • Miejscowość:Pruszków
  • 3DMark 06:17924

Napisano 08 czerwiec 2015 - 18:44

Szanse na pewno są, ale jakie ciężko stwierdzić.

• 0

CPU: Intel i5 6400 @ 4.3 GHz Cooler: SPC HE1225 Fortis  GPU: Asus Expedition GTX 1050Ti 4GB  RAM: Kingston HyperX Fury Black 2400 MHz DDR4  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus  SSD: Crucial m500 120 Gb  HDD: Maxtor stm3250 250 GB PSU: OCZ StealthXstream 2 500W  Case: Zalman Z3 Plus White  Mouse: Roccat Kone Pure Optical Mousepad: Roccat Taito  Keyboard: Razer Lycosa Headset: AKG GHS1  Monitors: LG M2262DP + Philips 170A  Phone: Xiaomi 4X 3/32 Global Edition

#7 RafiXll

RafiXll
  • Entuzjasta

• 719 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 21:55

Nie są tylko dostanie jestem pewien w 100%

Dlaczemu? dlatemu bo 1 czy 2 dni po premierze 5.1.1 już był na OPO

• 0