Skocz do zawartości

Dysk SSD do maksimum 200zł / program do klonowania dysków


Recommended Posts

Poszukuję dysku SSD jako następcy dla starszego już WDC WD1600JS-00MHB0. Czy znajdzie się zamiennik SSD w kwocie do maksimum 200zł? Dodam, że aktualny dysk zapełniony mam w ilości 112.116.396.032 bajtów czyli raczej wolałbym (o ile się da) coś większego niż nominalne 128GB (które zazwyczaj okazuje się pojemnością rzeczywistą około 112GB). Liczy się dla mnie bardziej trwałość niż prędkość zapisu/odczytu - tak czy siak co nie wezmę z polecanych przez Was i tak będzie zdecydowanie szybsze niż to co mam teraz.

 

Potrzebuję jeszcze jakiegoś dobrego programu do klonowania dysków. Co polecicie?

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ten wpis to trol ale jeżeli chcesz kupić dysk SSD do maks 200zł 256 gb to pozdrawiam.

Może znajdziesz jakiś dobity używany na allegro.

Sprawdź sobie ceny, twój budżet nie pozwala nawet na kupienie nowego dysku 120 GB

Edytowane przez scythe1123
Link to post
Share on other sites

Kolego @1123 - nie znam się to pytam. Nie znalazłem tutaj żadnego zbiorczego tematu z polecanymi dyskami SSD w konkretnych przedziałach cenowych i pojemnościach zatem co i z czym mam porównywać? Może zamiast pisać zbędne ironiczne komentarze napisałbyś na co patrzeć, na jakie firmy, modele, parametry etc?

 

 

 

 

nie pozwala nawet na kupienie nowego dysku 120 GB

Odpowiem ironią na ironię: oficjalnie nie ma takich :P

 

Link to post
Share on other sites

Od tego jest forum, aby zadawać pytania, czyż nie? Idąc Twoim tokiem myślenia każdy z tematów założył troll bo praktycznie wszystkie odpowiedzi w każdym z wątków można uzyskać poprzez wyszukiwarkę Google.

 

BTW- używam wyszukiwarki BING :P

 

Zatem jak nie masz nic ciekawego i merytorycznego do powiedzenia to nie wypowiadaj się w temacie.

Edytowane przez Hardkorowy Koksu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...