Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Logitech G402 Hyperion Fury

Logitech G402 hyperion fury

Najlepsza odpowiedź broodeeck, 29 maj 2015 - 12:22

Uzywam juz Logitecha g402 ponad pol roku i jakos nie zauwazylem by kabel sie wyrobil w jakikolwiek sposob a bardzo duzo czasu spedzam przy komputerze, wiec mysz jest dosyc mocno eksploatowana. Mysle, ze nie masz sie czym martwic.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bobas8909

bobas8909
  • Bywalec

• 91 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • 3DMark 06:17005

Napisano 29 maj 2015 - 05:38

Witam mam myszkę Logitech G402 i ma bardzo sztywny kabel. I teraz takie pytanko czy jak ten kabel będzie wygięty zbyt długo to może się przełamać czy raczej to myszce nie grozi. Kabel nie jest jakoś mocno wygięty. jest delikatnie tak jak na zdj. http://zapodaj.net/9...07b55d.jpg.html czasami jest troszke bardziej wygiety na prawo.
Dla nie których to może nie będzie żadnego problemu że jest tak wygięty, ale chodzi mi że myszka nie tania była (202zł) i wymieniać myszkę co 2 lata to nie bardzo mi się opłaca.

Użytkownik bobas8909 edytował ten post 29 maj 2015 - 05:41

• 0

#2 marawlod

marawlod
  • Dyskutant

• 194 postów

Napisano 29 maj 2015 - 07:27

Różnie to z tymi kablami jest. Niemniej jednak takie wygięcie jak u Ciebie raczej nie powinno uszkodzić kabla. Ważne jest, żeby kabel zbyt mocno nie był ruszany w pobliżu samej myszki, bo to właśnie tam, a nie nigdzie indziej jest uszkadzany. Poza tym kabel zawsze możesz kupić z jakiejś uszkodzonej sztuki i po prostu przełożyć, ja tak zrobiłem w przypadku Logitecha G9 i było wszystko w porządku. Także tego bym tak do końca nie demonizował, gorzej jak padnie coś innego w myszce.

• 0

#3 broodeeck

broodeeck
  • Zapaleniec

• 1053 postów

Napisano 29 maj 2015 - 12:22   Najlepsza odpowiedź

Uzywam juz Logitecha g402 ponad pol roku i jakos nie zauwazylem by kabel sie wyrobil w jakikolwiek sposob a bardzo duzo czasu spedzam przy komputerze, wiec mysz jest dosyc mocno eksploatowana. Mysle, ze nie masz sie czym martwic.

• 0

CPUi7 3770K (4.7 GHz)GPU: Palit GTX 1080 Super JetstreamCoolerbe quiet! Dark Rock Pro 2MoBoGigabyte z77x ud5h WiFiPSUSeasonic X Series 850W 80+GoldCaseCM StormTrooperRAMGSkill Trident X 2133MHz (OC) 2x8GB, HDD: SSD Samsung 840 Pro 128GBSSD Samsung 850 Pro 256GB, Monitor: Acer Predator XB271HU,  Keyboards: Corsair K65 RGB Rapid MX Speed, Vortex Pok3r MX Brown, Mouse: Logitech G900 Chaos Spectrum, Logitech G402,  MousePad: Logitech G640.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Logitech, G402, hyperion, fury

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych