Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

"Zaleczenie" Crazy Ads Score

crazy ad score wirus problem pomocy adware spy szpieg pytanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 PanKanapka

PanKanapka
  • Amator

• 32 postów

Napisano 28 maj 2015 - 19:49

Witam !

Ostatnio mój komputer został zarażonym złośliwym oprogramowaniem Crazy Ads Score. Na internecie przeczytałem że to jest groźne. Nie pomagał mi nawet SpyHunter ani AdwCleaner. Mój komputer coraz bardziej był wolny i otępiały. Moja mozilla firefox zachowywała się jak opętana. Aż się bałem przelewy robić i logować się na konto bankowe....

Ale wkońcu sobie poradziłem usuwając najprościej dodatek CrazyScore z przeglądarki. Wszystko jakby zniknęło ale menedżer zadań nadal wyświetla proces crss.exe który jest tym złym oporgramowaniem. Gdy próbuje wyłączyć ten proces to pisze że jest on krytyczny i nie da się tego zrobić.

Czy wirus nadal jest szkodliwy ?

PS W mozilli i na kompie już nic się nie dzieje ale ten proces mnie  niepokoi...

Pozdrawiam !

• 0

#2 szymekkk

szymekkk
  • Amator

• 44 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 09:17

Spr sposób polecam uruchom skan kilku antywirusów jednocześnie np.
-adw cleaner
-antimalware bytes
-avast
-eset

mi pomogło
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: crazy, ad, score, wirus, problem, pomocy, adware, spy, szpieg, pytanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych