Skocz do zawartości

Jaka klawiatura do gier i nagrywania w przedziale 200 - 500zł?


Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem wymiany klawiatury. Problem w tym iż nie mogę się zdecydować czy ma to być mechaniczna czy jednak membranowa. Klawiatura ma służyć przede wszystkim do grania choć czasem też do pisania. Gdyby miała być mechaniczna, to pewnie z przełącznikami MX Brown. Problem jednak polega na tym, iż zajmuję się nagrywaniem i jednak chciałbym by była cicha. Tu z kolei moja uwaga leci w stronę klawiatur membranowych. Prosiłbym o jakieś propozycje dobrych klawiatur ale w miarę cichych, na których będzie się komfortowo grało i nie będzie to przeszkadzać zbytnio w nagrywaniu. Owszem można zastosować bramkę i odszumianie ale nie eliminuje to problemu całkowicie. Przedział finansowy o jakim myślałem mieści się w granicach 200 a 500zł, lecz wolałbym by było to jak najmniej. Podświetlenie i podkładka pod nadgarstek mile widziane. Ostatnimi czasy poważnie się zastanawiam nad SteelSeries Apex, choć ciągle się waham czy jednak nie dołożyć do jakiejś mechanicznej. Właśnie z tego powodu postanowiłem się was poradzić w tej sprawie i liczę na pomoc. Na koniec dodam iż obecnie używam klawiatury Natec RX66. Od razu mogę też wykluczyć klawiatury firmy Logitech ponieważ po pewnych problemach ze słuchawkami tej firmy, nie chcę mieć z nimi nic więcej styczności niż posiadam. Chyba że naprawdę będzie to najlepsza i jedyna opcja. Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Wybór mechanika zawsze niesie ze sobą ryzyko, że będzie głośna. Niektóre są cichsze inne głośniejsze - jest to spowodowane charakterystycznym klikiem podczas aktywacji przełączników. Na całe szczęście można to zredukować originami.  

 

Ja bym zaproponował albo membranową klawiaturę Cooler master Storm Suppressor lub mechaniczną tego samego producenta Trigger-Z (najczęściej na mx cherry brown). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...