Skocz do zawartości

Tatuaże - co o nich sądzicie ?


Recommended Posts

Jak będziesz robiła tatuaż podczas w wakacji to masz raczej pewne, że z opalania i pływania nici ;)

Ale tylko do czasu zagojenia się. Jak czytałam - miesiąc. Później już tylko chyba SPF 50 na tatuaż przed wyjściem na słońce. 

 

A jak u Ciebie z gojeniem ? Bez problemów ? Przez ile dni zmieniałeś opatrunek ? 

Link to post
Share on other sites

Przez dwa dni nosiłem folię ochronną i smarowałem jakimś Bepanthenem. Po dwóch dniach jedynie krem przez jakieś dwa tygodnie, w zależności jak mi się chciało posmarować. :P Strasznie się ślimaczyło, ale to w końcu duża rana. Jakieś 2 miesiące temu zauważyłem pęcherzyki, które zrobiły się na tatuażu, lecz zniknęły one po jakichś dwóch tygodniach. 

Link to post
Share on other sites

plebs musi czuć się wyjątkowo, stad taka popularność tatuaży wśród ludzi mało inteligentnych, fakt faktem posiadanie tatuażu nie świadczy o inteligencji, nie zmienia to jednak faktu że większość osób robiących sobie tatuaż inteligencja nie grzeszy. Wystarczy zerknąć jacy ludzie robią sobie najczęściej tatuaże. Naiwne podwórkowe idiotki, Seba i Janusze. Ludzie którzy chcą się dowartościować udając unikatowych a jednocześnie będących stereotypem najniższej warstwy społecznej. Tatuaż nie jest zły sam w sobie, to po prostu "znak" jaki nakładają na siebie ludzie z pewnymi problemami psychicznymi, najzabawniejsze jest to, że nie są oni tego nawet świadomi. Dlatego jestem za ty żeby sobie robili tatuaże, przynajmniej normalny człowiek wie wtedy kogo unikać. Tak samo jest z jaskrawymi kolorami włosów, to działa jak ubarwienie ostrzegawcze u zwierząt, mówi reszcie osobników że dana osoba jest niestabilna i lepiej jej unikać. Ludzie robiący sobie tatuaże stronią od prawdziwej pracy, najwyżej dorabiają w jakichś pseudo pracach lub są utrzymywani przez rodziców lub państwo więc nie muszą się martwić o pracę, której i tak by nie dostali. Bardzo często są oni społecznymi darmozjadami.

Edytowane przez Okawaru
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
plebs musi czuć się wyjątkowo, stad taka popularność tatuaży wśród ludzi mało inteligentnych, fakt faktem posiadanie tatuażu nie świadczy o inteligencji, nie zmienia to jednak faktu że większość osób robiących sobie tatuaż inteligencja nie grzeszy. Wystarczy zerknąć jacy ludzie robią sobie najczęściej tatuaże. Naiwne podwórkowe idiotki, Seba i Janusze. Ludzie którzy chcą się dowartościować udając unikatowych a jednocześnie będących stereotypem najniższej warstwy społecznej. Tatuaż nie jest zły sam w sobie, to po prostu "znak" jaki nakładają na siebie ludzie z pewnymi problemami psychicznymi, najzabawniejsze jest to, że nie są oni tego nawet świadomi. Dlatego jestem za ty żeby sobie robili tatuaże, przynajmniej normalny człowiek wie wtedy kogo unikać. Tak samo jest z jaskrawymi kolorami włosów, to działa jak ubarwienie ostrzegawcze u zwierząt, mówi reszcie osobników że dana osoba jest niestabilna i lepiej jej unikać. Ludzie robiący sobie tatuaże stronią od prawdziwej pracy, najwyżej dorabiają w jakichś pseudo pracach lub są utrzymywani przez rodziców lub państwo więc nie muszą się martwić o pracę, której i tak by nie dostali. Bardzo często są oni społecznymi darmozjadami.

Koledze się chyba coś w główce pomieszało albo ktoś dziś w szkole dokuczal i musi to odreagować w internecie...

Link to post
Share on other sites

Dysonans poznawczy, jesteście tacy defensywni i zdenerwowani ponieważ jesteście świadomi tego, że to co mowie to prawda, ale odmawiacie w to uwierz ponieważ wymagało by to zmiany poglądów które już sobie wybudowaliście w głowie. łatwiej atakować tego kto spowodował powstanie u was tego dyskomfortu. Z tego samego powodu dla przykładu ludzie wierzący pozostają w wierze pomimo przedstawienia im argumentów za ateizmem. Fakt ze dysonans poznawczy wziął nad wami gore także potwierdza wszystko to co napisałem o ludziach i tatuażach.

 

Następnym razem nie piszcie w temacie "jesteście za czy przeciw?" jeśli nie potraficie przyjąć krytyki i reagujecie na nią agresywnością. Od razu napiszcie ze interesuje was komora echo w której się wszyscy zgadzają się z waszym zdaniem.

Edytowane przez Okawaru
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 Ludzie robiący sobie tatuaże stronią od prawdziwej pracy, najwyżej dorabiają w jakichś pseudo pracach lub są utrzymywani przez rodziców lub państwo więc nie muszą się martwić o pracę, której i tak by nie dostali. Bardzo często są oni społecznymi darmozjadami.

 

Jesteś kolejnym, który ocenia z góry. Mało tego obrażasz ludzi, którzy posiadają tatuaże. 

 

OK, fajnie mieć swoje zdanie, ale trochę kultury i szacunku do innych też nie zaszkodziłoby posiadać. 

Nawet danej osoby z tatuażem nie znasz, a już wiesz, że nie pracuje i pochodzi z marginesu społecznego... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wszystko zrozumiem, no może prawie wszystko, ale operowanie tak debilnymi stereotypami w roku 2015 jest dla mnie kompletnie nie do pomyślenia i chyba jedynie ktoś, kto ostatnie kilkadziesiąt lat spędził zamknięty w piwnicy, mając kontakt ze światem jedynie przez otwór kanalizacyjny, mógłby pokusić się o taki tekst.

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites
reagujecie na nią agresywnością.

 

Po tym tekście już wiem, że cały ten Twój "naukowy" ton przemądrzałego człeka pochodzi albo z Wikipedii albo jest owocem ctrl+c ctrl+v z jakiegoś forum dla frustratów.  Wszytko było piękne, ładne i wyniosłe, do momentu aż trzeba było coś własnego sklecić.

Reagować agresywnością... no pompatyczne niczym zderzenie gołębia z wieżowcem.

 

 

http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/339369

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Cóż. Chłopak widać pochodzić z blokowiska gdzie taki jest właśnie funkcjonujący stereotyp ludzi wytatuowanych. A że przy okazji głowę ma zatopioną po łopatki we własnym tyłku to uważa że cały świat tak wygląda. Może w Twoim otoczeniu, jak 30 lat temu towarem eksportowym wydziaranych ludzi był wpiernicz ale obecnie zazwyczaj jest to karmelowe latte z puszystą pianką. Tatuaże na stałe weszły do mainstreamu i zdecydowanie więcej osób niż kiedyś decyduje się na nie (nie wspominam już o tym że obecnie dużo łatwiej o prawdziwego artystę tatuażu). No ale tak jak ze wszystkim- będą ludzie którzy zrobią to dobrze i będą też 

 

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/827/387/815.jpg


  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Może chciał dobrze ale totalnie odleciał w świat absurdu. 90% ze świata sportu lata wytatuowana... wszyscy na utrzymaniu mamy i niestabilini emocjonalnie.

 

Tatuaż to jest jakaś chęć wyróżnienia się i próżności. Tylko kto nie jest lekko próżny niech pierwszy rzuci kamieniem. To ten rodzaj tematu co kolor paznokci i moda u kobiet czy spoilery do auta u facetów. Mi podczas rozmów na takie tematy często ludzie mówią ...dobranoc.

Link to post
Share on other sites

Wasz kolektywny dupościsk mógłby zamieniać węgiel w diamenty. Aż tak was to boli gdy ktoś wyraża swoje zdanie na temat bazgrania po swoim ciele? Okej, pozostawiam was w swoim circlejerku, tylko nie zdziwcie się jak jedyna praca na jaka będziecie mogli liczyć to kasa w biedronce.

 

P.S. To że coś jest stereotypem nie oznacza że nie występuje w naturze, każdy stereotyp ma odzwierciedlenie w rzeczywistości przynajmniej w pewnym zakresie. Tak wiec nie wystarczy powiedzieć "stereotypujesz" i cieszyć się jakby właśnie napisało się prawdziwy argument, gdy 90% populacji wytatuowanych jest chodzącymi i żywymi stereotypami.

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...