Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka, szukam słuchawek do gry cs go. 

Chciałbym aby od słuchawek nie bolalły uszy i nie pociły się.

Oby były wygodne i miałby dobry dźwięk.

Oczywiscie słuchawki nie tylko do cs go, napewno też youtube i mp3.

 

 

Mój wybór:

 

- Qpad 90/85 

 

- Hyperx HX Cloud

 

- Steelseries syberia v2

 

- Superlux hd668b

 

- Superlux hd681

 

Hmc631

 

- AKG 518 / dj

 

Cena do 300zł

 

Posiadam integre

Jeżeli powiecie jakie słuchawki wybrać to uzasadnijcie 

Link to post
Share on other sites

Polecam siberia v3. Do 300zł się zmieścisz, są wygodniejsze od v2 i steelseries ma super support

 

Błagam Was, czy zawsze musi pojawić się coś takiego? Żaden Steelseries i żadne Syberie, można kupić znacznie lepsze słuchawki za połowę ceny tych świecidełek.

I jakość dźwięku na poziomie pchełek dołączanych do telefonów.

 

Nie przesadzajmy :) Grają jakoś tam, ale naprawdę dużo bardziej mi się podobały HD681 za 80zl niż Syberia V2 Frost Blue :)

Podaje to co podobno dobre :D

Oczywiscie dokupie sobie karte dźwiekową

Syberie miałem na uszach, do wygodnych nie należą ale no nawet dźwiek fajny

czekam na inne opinie

 

Właśnie one grają słabo, ale za to są wygodne... :P

Link to post
Share on other sites

powiem tak, nie miałem do czynienia z dużą ilością słuchawek - fakt, ale mając to co mam jestem zadowolony. Żadnych frost'ów czy innych świecidełek nie kupowałem bo bez sensu dopłacać. To że napisałem że je polecam wynika z tego że mam z nimi do czynienia i jako użytkownik mam swoją opinię.

Miałem mały incydent z moimi V2 - spadły mi na ziemie i poszła jedna słuchawka. Miało to miejsce już po gwarancji. Odesłałem słuchawki do producenta, a oni odesłali mi nowe V3 po tygodniu. Jest to dla mnie znak że kupując V2 płaciłem nie tylko za sprzęt, ale także za obsługę i serwis.

 

MOIM zdaniem V3 >V2 pod względem jakości dźwięku, wykonania i komfortu(mniej uciskają niż v2) oraz V3 mają w moim odczuciu ta jakośc dźwięku jest naprawdę dobra.

 

powyższa opinia jest opinią osoby która nie miała na uszach żadnych z wymienionych przez autora słuchawek, jednak miałe do czynienia z studyjnymi od Sennheisera i V3 dają radę

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Odesłałem słuchawki do producenta, a oni odesłali mi nowe V3 po tygodniu. Jest to dla mnie znak że kupując V2 płaciłem nie tylko za sprzęt, ale także za obsługę i serwis.

sorki ale głupoty piszesz. Takie uszkodzenia, o ile nie były nadto widoczne ślady fizycznego naruszenia, muszą być naprawialne, być może przewodzik na cewce się zerwał  albo gdzie indziej. A to ,że spadły i cię się zepsuły, to świadczy jakimi słabymi jakościowo są słuchawkami.

 

mi już tyle dobrych słuchawek upadło, nigdy nic się nie stało.

Link to post
Share on other sites

Kupujesz słuchawki, żeby ich słuchać, czy żeby odsyłać na gwarancję?

 

Za pieniądze jakie woła SS za swoje słuchawki to można mieć 2 bardzo dobre pary na każdą okazję.

Link to post
Share on other sites

możecie mieć swoją opinię na ten temat - nie zabraniam wam, ale ja wyżej przedstawiłem swoją.

 

sorki ale głupoty piszesz. Takie uszkodzenia, o ile nie były nadto widoczne ślady fizycznego naruszenia, muszą być naprawialne, być może przewodzik na cewce się zerwał  albo gdzie indziej

na każdy produkt masz rękojme dawaną przez sprzedawce i gwarancję której udziela ci producent. pierwszy przypadek obejmuje 2 lata od zakupu, natomiast gwarancję ustala producent sam, więc jeżeli masz sprzęt ponad 2 lata(tak jak w tym przypadku) to niekoniecznie musieli przyjąć do naprawy/wymiany

 

 

 

Kupujesz słuchawki, żeby ich słuchać, czy żeby odsyłać na gwarancję?

To samo pytanie mogę ci zadać np odnośnie telefonów które ludzie kupują i im pękają ekrany ... - kupujesz po to żeby zrzucać czy dzwonić?

Edytowane przez anthalon
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie widzę tutaj szczególnej analogii, bo Ty przytoczyłeś te słuchawki tylko ze względu na dobrą wolę producenta. Namawiasz do kupna słuchawek ze względu na to, że jak się zepsują to odeślesz i dostaniesz nowe. Wynika z tego, że ich produkcja musi być śmiesznie tania, nikt dobrego i wartościowego sprzętu tak po prostu nie przyśle po zakończonej gwarancji. Chodzi mi o to, że reklamujesz słaby sprzęt, który broni się tylko marketingiem i taką zagrywką zdobyli lojalnego klienta, bo sądzi, że otrzymał coś ekstra, kiedy te słuchawki to chłam :) Nie wierzę, że działają tak z każdą parą, bo im się to nie kalkuluje, ale taka jedna osoba jak Ty pociągnie za sobą 10 innych, bo już dałeś znać na forum. Nie lubię reklamować byle czego, bo Polaków nie stać na byle co :)

 

Jakoś nie spotkałem się z ze zjawiskiem, że ktoś kupuje telefon, bo jak mu spadnie to dostanie nowy. Upuścić telefon to nie jest żadna sztuka, wielu osobom się to zdarza. Zepsuć słuchawki to według mnie wyczyn. Jeszcze nigdy nie zniszczyłem słuchawek, żadnych, a miałem z 30 par. No może tylko raz, jak chciałem rekablowac i przypadkiem uszkodziłem cewkę przetwornika, ale to było wliczone w koszta i po prostu nie wyszło :)

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites
na każdy produkt masz rękojme dawaną przez sprzedawce i gwarancję której udziela ci producent. pierwszy przypadek obejmuje 2 lata od zakupu, natomiast gwarancję ustala producent sam, więc jeżeli masz sprzęt ponad 2 lata(tak jak w tym przypadku) to niekoniecznie musieli przyjąć do naprawy/wymiany

przepraszam nie odczytałem, że po gwarancji. Pytanie, czy to taki odosobniony przypadek ? bo już mieliśmy tu wielokrotnie użytkowników, którym coś padało  w tych słuchawkach ramach gwarancji, a odmawiali serwisu z jakiś tam powodów.

Link to post
Share on other sites
 

Ziom kupuj HyperX Cloud. :D Ja mam je od niedawna a wiele słuchawek już miałem. Jak dla mnie najlepsze słuchawki pod cs go. Uwierz mówi to global elite :D

+słuchawki są bardzo wygodne, raz tak się wciągnąłem w gre że zapomniałem że mam je na uszach. Po wielo godzinnych sesjach nie bolą uszy, może tak troszkę ale ten problem jest w każdych słuchawkach ;)

Edytowane przez Polski Holender
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

W sumie sam posiadam Superluxy HD681 ... są świetne, ostatnio słuchałem różnych słuchawek i powiem szczerze tylko 1 model brzmiał porządnie Philips SHP 2000 ... jakością dzwieku nie dużo odbiega od słuchawek za 100 zł ... można je trafic za 35 zł ... cena po prostu super w stosunku do ceny. Po przesłuchaniu kilkunastu par polecam właśnie te tanie Philipsy plus mikrofon zalmana mic1. Pozdrawiam

 

/ w każdym temacie o słuchawkach ten sam kopiowany tekst, nawet nie chce Ci się edytować / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...