Skocz do zawartości

Mysz do Gier, wymiana Razer Imperator


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez RafiXll,

Recommended Posts

Budżet: do 60 Funtów (do około 325zł)


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Razer Imperator


§  Jaką masz obecnie podkładkę:  Aukey Large Size Gaming Mouse Pad


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: między 1800 a 2400


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: do 5cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Wiedzmin 3, Total War'y, czasami jakiś COD, od czasu do czasu MMO typu WOW.


§  Ile przycisków używasz w myszce: 5


§  Chwyt: Palm Grip (cała dłoń na myszce)


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: na myszce, to jest około 5cm.


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Moja ma już 4 lata, była 2 krotnie naprawiana (microstick'i czy jakoś tak), fizycznie wygląda bardzo słabo (gumowa powłoka już kompletnie zeszła, zostało dużo kleju pod powłoką)


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Z początku myślałem że kupie sobie znowu tą samą mysz, bo po za tym że musiałem wymienić Microstick'i (click'i) to myszka sprawiała się bardzo dobrze. Gdzieś wyczytałem, że lepiej nie, bo Razer to bubel, i za tą cenę można kupić coś znacznie lepszego.  Więc proszę o propozycję. Chce aby myszka miała dwa lub trzy przyciski z lewej strony, oraz żeby nie była lekka (wykonana z byle jakiego plastiku, z byle czym w środku). 


Edytowane przez lok1995
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Napisano (edytowane)

Przemyśl Mionix Avior 7000 tudzież Naos 7000.

Mysz jest bardzo dobrze wykonana - posłuży na pewno dłużej  niż nie jedna od razera. Nie ma badziewnych dopisków dla graczy itd. Kożysta ona z sensora, który uchodzi za jeden z najlepszych. Oprogramowanie pozwala dostosować ją idealnie pod siebie. Miałem myszy z przedziału 100 - 500 zł i Mionix na razie przebija wszelkie Gigabyte m8000x, rat 9, czy razer mamba. robi to nie tylko wykonaniem ale i samym uczuciem przy graniu czy nawet w windowsie masz przeniesienie Twoich ruchów dłonią na ekran w takim stopniu, że nie chcesz innej myszy, Nic nie przeskakuje nic nie przyspiesza ani nie krzaczy przy lifcie, po prostu ideał jak dla mnie.

Edytowane przez RafiXll
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...