Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej!:)

 

Niespełna 2 lata temu kupiłam w Orange Samsunga Galaxy Trend. Okazuje się na chwilę obecną, że to niezły muł. Prócz robienia dobrych zdjęć nic w nim nie jest na plus. Zacina się, trzeba wyciągnąc baterie, żeby odpalił. Jednym słowem dno. Zastanawiam się więc nad kupnem na raty nowego telefonu.

 

Zastanawiałam się nad:

- Microsoft Lumia 535 / 630 / 640

- LG L Fino / Spirit / Bello

- Sony Xperia E3

- MyPhone Cube / Fun

- HTC Desire 320

 

Zależy mi na tym, żeby telefon działał płynnie i aby wykonywał przyzwoite zdjęcia. System już nie ma znaczenia. Nie będę się upierać nad Androidem bo teraz średnio się u mnie sprawdza. Zależałoby mi aby na telefonie działay prawidłowo takie aplikacje jak:

 

- GG

- Messenger

- Viber

- Moon+Reader (Lub na WP jego odpowiednik)

- Instagram

- MobileMPK

- OvuView

- YouTube

 

Obstawiam, że Wy bardziej mi pomożecie niż Pan ze sklepu RTV AGD któremu zależy tylko na tym, żeby sprzedać towar:)

 

Dziękuje za wszelką pomoc:)

Link to post
Share on other sites

Jeśli priorytetem jest to, żeby nie mulił przez dłuższy czas, to raczej Lumie najlepiej wypadają pod tym względem. Wątpię, by Android mający 1GB RAM-u miał dobrze działać po dwóch latach od obecnego momentu... Ludzie mający np. te LG Spirit już teraz mówią o pewnych ograniczeniach. Tak że pod tym względem, Lumia. Jednak niektóre aplikacje, które wymieniasz, na pewno byłyby problemem. Tych mniej popularnych bowiem często nie ma na Windowsa. Podobno Windows 10 ma mieć emulację aplikacji Androidowych, ale jak to działa, to się okaże dopiero jak on wyjdzie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli priorytetem jest to, żeby nie mulił przez dłuższy czas, to raczej Lumie najlepiej wypadają pod tym względem. Wątpię, by Android mający 1GB RAM-u miał dobrze działać po dwóch latach od obecnego momentu... Ludzie mający np. te LG Spirit już teraz mówią o pewnych ograniczeniach. Tak że pod tym względem, Lumia. Jednak niektóre aplikacje, które wymieniasz, na pewno byłyby problemem. Tych mniej popularnych bowiem często nie ma na Windowsa. Podobno Windows 10 ma mieć emulację aplikacji Androidowych, ale jak to działa, to się okaże dopiero jak on wyjdzie.

 

A które aplikacje mogłyby być problemem? Domyślam się, że chodzi o OvuView i MobileMPK?

Link to post
Share on other sites

Aplikacje "typu" Fertility są na Windows Phone i to całkiem sporo, znajoma używa MeLady - twierdzi, ze jest świetna :) - muszę jej uwiezyć na slowo, bo ja ni cholery takich aplikacji nie przetestuję  :) :) :) z racji bycia samcem :)

 

MobileMPK - w moim mieście znacznie lepiej sprzawdza się myBUS, z bardzo prostej przyczyny, świetnie współpracuje z lokalnym MPK, w autobusach jest GPS i na myBUS widzę na mapie "online" :) gdzie jest interesujący mnie autobus. MobileMPK na Androidzie sprawował się gorzej niż myBUS - a że myBUS jest też na Windows Phone :) - więc nie zauwazyłem braku MobileMPK po przesiadce z Andruta na WP.

 

Sa też inne aplikacje więc na WP nie zauważymy braku Inne aplikacje - Mobile MPK :)

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aplikacje "typu" Fertility są na Windows Phone i to całkiem sporo, znajoma używa MeLady - twierdzi, ze jest świetna :) - muszę jej uwiezyć na slowo, bo ja ni cholery takich aplikacji nie przetestuję  :) :) :) z racji bycia samcem :)

 

MobileMPK - w moim mieście znacznie lepiej sprzawdza się myBUS, z bardzo prostej przyczyny, świetnie współpracuje z lokalnym MPK, w autobusach jest GPS i na myBUS widzę na mapie "online" :) gdzie jest interesujący mnie autobus. MobileMPK na Androidzie sprawował się gorzej niż myBUS - a że myBUS jest też na Windows Phone :) - więc nie zauwazyłem braku MobileMPK po przesiadce z Andruta na WP.

 

Sa też inne aplikacje więc na WP nie zauważymy braku Inne aplikacje - Mobile MPK :)

A jesteś w stanie stwierdzić jak działa gg na WP? Bo patrzyłam na MarketPlace czy jak ten sklep WP się nazywa i ma same negatywne opinie?

Link to post
Share on other sites

nie wiem czy czasem tez z messengerem nie ma problemów...o ile w ogole na WP jest :D

ale szczerze powiedziawszy...z tych co podales...lumia 640 bedzie najlepszym wyborem :)

ewentualnie jakiś LG na androidzie, nakładke ma lajtową wiec działa przyzwoicie :)

Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości. Są w messengerze na windowsie dymki czatu tak jak na androidzie ?

 

http://www.windowsclub.com.br/wp-content/uploads/2014/02/windows-phone-mango-facebook-messenger.jpg

 

 

 

nie wiem czy czasem tez z messengerem nie ma problemów...o ile w ogole na WP jest :D

 

Oczywiście, że na WP jest Messenger. Ale niektórzy mają z nim problemy, np: nie dochodzą powiadomienia o nowej wiadomości. 

 

 

A jesteś w stanie stwierdzić jak działa gg na WP?

 

Ja mam GG w komórce na WP, dość często korzystam. Jedynie co mnie denerwuje, to często nie dochodzą powiadomienia o nowej wiadomości. Dopiero jak wejdę w gg to wtedy wyskakuje mi ilość wiadomości, a tak to nic... I nie ma możliwośici ustawienia hasła (sprawdzałam) co jest dla mnie dużym minusem. 

Edytowane przez Kornela95
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...