Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sony VAIO SVE151G17M - brak obrazu, nie uruchamia się?

dziwne zachowanie brak obrazu nie uruchamia się sony vaio awaria ram hdd nie uruchamia sie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 wojna00

wojna00
  • Amator

• 52 postów
  • GG:2935348
  • Miejscowość:Szczecin

Napisano 24 maj 2015 - 15:25

Witam,
Mam laptopa Sony VAIO model SVE1513R1EB, który nie uruchamia się. Włączam przyciskiem ASSIST i nie ma obrazu (BIOS się nie uruchamia), włączam normalnie i również nie ma obrazu/nie włącza się.
Podłączałem swój inny dysk twardy, również to samo.
Co ciekawe pamięć RAM gdy jest włożona pod 1 slot (ta która była od początku w laptopie) laptop ma takie objawy, gdy zmienie na slot 2, po chwili wyłącza się i włącza i wyłącza. Testowałem tą pamieć i działa jak i włożyłem inną pamieć ram do tego laptopa i co ciekawe na innej sprawnej pamięci nie uruchamia się ani na slocie 1 ani 2 (włącza się i od razu wyłącza itd).
Próbowałem podłączyć do monitora laptopa ale również bez efektów.
Jedynie co zauwazyłem po włączeniu laptopa to migająca ciągle lampka dysku twardego, a diody "wirless" oraz power się święcą ciągle.
Jakieś sugiestie co to może być nie tak?

Użytkownik wojna00 edytował ten post 24 maj 2015 - 15:54

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziwne zachowanie, brak obrazu, nie uruchamia się, sony vaio, awaria, ram, hdd, nie uruchamia sie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych