Skocz do zawartości

Jednostka pod gierkie i pod dobry monitor


Recommended Posts

Witam, potrzebna mi sama jednostka, glownie pod cs go i inne gierki, wiem ze takich tematow jest mnóstwo lecz nigdzie nie moge znalezc zestawu dzieki ktoremu bede mial pewnosc ze usciagnie dobry monitor 24 calowy ze 120hz przy tez nie malej rozdzielczosc min. 1024x768. Oczywiscie przy dobrych klatkach czyli minimum 150fps. Co do ceny, ciezko mi powiedziec, juz probowalem skladac rozne  zestawy i to wychodzilo cos kolo 2000zl, ale wydaje mi sie ze mozna to obciac troche. Tak wiec reasumujac, max 2000zl, a najlepiej jak najmniej, no chyba ze okaze sie niemozliwoscia zlozyc takiej jednostki pod takie potrzeby, to cos pomysle z pieniedzmi.

 

Czesci uzywane ? nie wiem, troche sie cykam, ale moze dalbym sie przekonac.

 

 

  • Zastosowanie komputera : wyzej jest wszystko
  • Maksymalna kwota : 2tys
  • Których części potrzebuję : wszystkiego
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: benq xl2411z 1920x1080
  • Specjalne wymagania : glownie cs go, inne gierki (na low-mid)
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
  • Własna propozycja zestawu : probowalem cos skladac z i3, ale jestem zbyc zielony zeby samemu sie przekonac.
  • Inne : licze na wasza pomoc, czesci wizualne nie musza byc mega wypasione, akurat tutaj wolalbym cos najtanszego, obudowa. Pamietajcie im taniej tym lepiej :)
  •  

Z góry dziekuje bardzo za kazda pomoc.

Link to post
Share on other sites

Z moimi wymaganiami da rade cos tanszego ? Moze zamiast tej i5 dac i3 jakas, koszty i3 to jakies 400+ zl, wtedy tak jakby zostanie 200 zl, i jedna stowke moglbym dodatkowo do karty rzuci i wtedy bym sie zmiescil w rownych 2tys. Co myslicie?

Edytowane przez prawda1333
Link to post
Share on other sites

Dobra panowie na prawde pomogliscie mi duzo juz mniej wiecej lapie wszystko, tylko nadal czuje ze ten caly sprzet w linku jest na wyrost i ponad 2tys to jest sporo, czy na prawde az tyle potrzeba zeby grac na takim monitorze ?

 

 

Co myslicie o tym ?

intel core i3-4160 LGA1150 BOX

ASRock H81M-HDS Intel H81 LGA1150 BOX

Crucial DDR3 4GB 1600MHz CL11

Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002)

LG nagrywarka DVD GH24NSC0 czarny OEM

Chieftec GPA-450S8 450W OEM

Zalman ZM-T3

MSI GeForce GTX750Ti TwinFrozr IV 2GB DDR5/128bit DVI/HDMI/D-SUB PCI-Express (ver. OC)

lub

Sapphire ATI Radeon R7 265 Dual-X 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP

 

Na moje ok tez sobie powinno poradzic z gierkami i z monitorem, ale chce uslyszec zdanie bardziej doswiadczonych.

Za to mi wyjdzie ok. ~1950zl

Edytowane przez prawda1333
Link to post
Share on other sites

Podałeś kwotę dostałeś propozycję. Masz 144HZ monitor i zestaw z i5 4460+260X to nie jest żaden overkill. Ta i5 wystarczy CI na dłużej, a GPU jak gierki przestaną Ci latać w odpowiedniej dla Ciebie jakości wymienisz na inne.

Na Twoim miejscu poszukałbym używanego z gwarancją Radka 270/270X.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Długo mnie nie było, niestety nie miałem czasu, ale znalazłem coś takiego

http://www.morele.net/inventory/info/vHXP7j/?utm_source=youtube.com&utm_medium=link&utm_campaign=IN_YT_TechnologyCorner

 

Tyle ze chciałbym zeby mi ktos poleciał jakies alternatywy do 4gb ramu, mniejszy dysk max 500gb, zalman ZM-t3 moge wziac ta obudowe ? tansza plyte myslalem nad ta MSI H81M-P33 lub asrock H81M mozna ktoras z nich ? procek zostaje, karta zostaje i zasilacz tez zostaje.

Edytowane przez prawda1333
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...